Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Férfiként 182 centihez 60-62...

Férfiként 182 centihez 60-62 kiló egészséges?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, egész életemben vékony voltam, vagyok is. Néha aggódom normális-e ez, gimiben azonos magasságú srácok, akik kb hasonlóan néztek ki hozzám 70-75 kiló között voltak, de én mindig jóval könnyebb voltam a társaimtól. Maximum 64 voltam, amikor edzőterembe jártam, és direkt többet ettem amennyit akartam volna.


Egész életemben sportoltam, aktív vagyok és gyors az emésztésem, így vékony, de amúgy szálkás "atletikus" alkat vagyok.


Nincs bajom a külsőmmel, viszont jelenleg pl 60kg vagyok, és eléggé kevésnek tartom 182 centihez. Nem tudom normális-e, meg úgy általában ez az egész, hogy normál BMI leghatárán vagyok kb, vagy alatta is már.



2023. aug. 19. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Az uram 190 magas, és 59 kiló volt, amikor megismertem, amúgy versenyszerűen sportolt. Ilyen alkat. Teljesen egészséges. Most már közelít az 50-hez, még mindig sportol, de felszedett magára egy kis husit végre, 80 kiló körül van, de még mindig kifejezetten vékonynak látszik.
2023. aug. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen alkat voltam fiatalon. Rajtam kívül mindenkit zavart. Az az igazság, hogy nem te vagy vékony, hanem az emberek többsége kövér. (Már én is 😂)

Idővel hízni fogsz valószínűleg, majd a korral jönnek a kilók. Ha az étvágyad és az egészséged rendben van, ne erdekeljen.

2023. aug. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem vitamin, tápanyaghiányban szenved a szervezetted!


Bár 20 évesen simán lehet, hogy csak alkatod, anyagcseréd(gyors).

Ezt szakember tudja neked megválaszolni!

2023. aug. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Noren1989 ***** válasza:
0%
Nem, nem az.
2023. aug. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
sajtos kuki + szörp
2023. aug. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

Nem az, amíg TE jól érzed magad így és nincs tápanyaghiányod vagy esel össze az utcán.


Én is vékony vagyok, 169/50. Rajtam kívül mindenkit zavar :D, engem meg nem érdekel. Nem fogok 3x annyit enni, hogy hízzak.

Sportolok (futás, úszás), túrázok, viszonylag aktív életet élek, és a vérképem is rendben van, szóval nem érdekel más hisztije.

2023. aug. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Egyébként a BMI felejsük már el. Aszerint unokabátyám "elhízott" :D Nem gáz, hogy amúgy csupa izom férfi (vízisportot űz).
2023. aug. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Ha engem kérdezel, tökéletes arány, ha az átlagmagyart, akkor viszont csontváz vagy. Semmi okod aggodalomra, ha amúgy egészséges vagy. 30-35 éves korod táján jó eséllyel le fog lassulni az anyagcseréd (mert az emberi test ilyen szarul van összerakva), akkortájt nagyon oda kell majd figyelned az étkezésedre, különben könnyen elhízhatsz akkor is, ha szimplán ugyanannyit eszel, mint most. Ez persze még messze van, most élvezd ki, hogy minden ruhádba beleférsz, és ne érdekeljen mások véleménye.
2023. aug. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem, hogy vékony vagyok. Aztán csak kiderült, hogy nem érte olyan inger a testemet ami miatt nagyobb súlyt tartott volna fent. Ehettem akarmit és akármennyit sztem csak kixartam a többletet. Aztán ahogy edzoterembe kezdtem járni, találkoztam ilyen komplex nagysulyos gyakorlatokkal mint a felhúzás, guggolás, fekvenyomas egyből megindult a súlyom felfelé. Neked is ajánlom,mert ez 60 kg neked sztem kevés.
2023. szept. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!