Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme annak, hogy az...

Mi értelme annak, hogy az emberek elmennek egy balatoni kajáldába, otthagynak fejenként 8ezer forintot, ami kb 1 napi bérük, hogy elmondhassák, hogy egy túlárazott vacak helyen ettek a NERt éltették?

Figyelt kérdés
2023. jún. 22. 21:04
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
75%
Senki se a kajáért megy oda. Amúgy máshol szerinted mennyi a kaja? Vidéki pici gyógyfürdőben 2300 a tenyérnyi sajtos tejfölös lángos. Étteremben 3500 egy főétel. Levesek 1500-3000. Inni is kéne valamit..máris összejön a 8000.
2023. jún. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
63%

Jut eszembe egy éve hogy nem ettem hamburgert és tegnap pont egy hamburgerezővel szemben parkoltam le. hirtelen annyira megkívántam hogy bementem és kértem elvitelre egy gigaburgert.

Akkor most én is egy túlárazott vacak helyen vettem kaját magamnak?! 😮

2023. jún. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
90%

Ez szerintem elég érthető dolog, nem is vagyok biztos benne hogy ténylegesen kérdezed-e, vagy csak felb.sztad magad azon hogy egy ismerősöd élménybeszámolót tartott, és így adod ki magadból...


Na mindegy. Egyszer-kétszer egy évben az emberek szeretik elengedni magukat, ez pedig egészséges és normális is. Ilyenkor nem csak az az élmény hogy elmegy az ember nyaralni egy bizonyos helyre, hanem az is, hogy elengedheti magát. Nem kell a mindennapok baromságaival foglalkozni, nem kell azon gondolkodni, hogy mi legyen a kaja, nem kell azon gondolkodni hogy mennyibe kerül a kaja, nem kell azzal szarakodnod hogy összeállítsd a kaját. Csak elvagy, jól érzed magad, amikor pedig megéhezel akkor elmész és veszel valamit. Hát istenem, mi van akkor, ha párezerrel drágább, mint amit magadnak főznél, nagy dolog... Nem így élsz az év maradék 360 napján, szóval kit érdekel? Azt meg garantálom, hogy senki sem azzal akar nagyzolni, hogy a Balatonnál vett hekket. lol.


(Amúgy kérdés a több "nekem az ÓRAbérem 8000 forint" kommentelőkhöz: mit dolgoztok? csak mert a 8000es órabér az úgy 1-1,5 millió havonta👀)

2023. jún. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
71%
Jó a kérdés, ezen én is agyalok sokat. Fel akarnak a többiek előtt vágni, nem akarnak lemaradni a többiektől, sokuk gondolja, hogy "Én megérdemlem, mert én annyit dógoztam, igaz az adózással már gondok lehetnek...".
2023. jún. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
36%
8000 Ft órabér? Mit dolgoztok?
2023. jún. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
22%

"csak mert a 8000es órabér az úgy 1-1,5 millió havonta"


És ez sok? 2700-4000 euró / hó. 2700at egy betanított munkás is megkap Bécsben.

2023. jún. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
89%
16# De hazánkról beszéltünk.
2023. jún. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
60%

Én már a sima lángos árától is rosszul vagyok!

Inkább veszek egy puffasztott rizst a Sparban! :))

2023. jún. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
73%

Egyrészt: a legcsóróbbak szoktak IPhone-t venni, túlárazott ételt/ruhát/cipőt stb. venni és ezeket ki is posztolják, hisz ezért csinálják, a "nekemfutja" style miatt. Az mindegy, hogy Providentre, vagy kölcsönből.

Másrészt: ha elmegyek nyaralni, nem annyiba kerül megebédelni, mint otthon a rántott hús, ez ugye nyilvánvaló. Semmi se olcsó, a szolgáltatás pedig igazán drága manapság.

Én közel egy milliót keresek havonta /orvos/ de nincs se iPhone-om, se aranyórám, akkor veszek új telefont, ha tönkremegy, se drága kocsim, egy Fiatom van, ellenben ha nyaralok, egy havi fizetésemet elköltöm, mert jól érzem magam. Ki se posztolom egyébként, mert nem vagyok közösségi platformokon-voltam, de az összes szabadidőm odalett ugye.

Szóval mindenkinek másról szól az élet, más dolgokat tart fontosnak és élvezetesnek, ez ennyi. Ne gondolj bele többet, mint ami.

2023. jún. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
5%
Ha meg a kameráddal örökíted meg a pillanatot, akkor te nem vagy ott eléggé.
2023. jún. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!