Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Furcsa, hogy én teljesen...

Furcsa, hogy én teljesen fordítva működök mint mások?

Figyelt kérdés

Néhány dologban pl. az van hogy ami másoknak jó az nekem a rossz, ami nekem a rossz nekik meg az a jó.

Pl. mások hétköznap alig várják a hétvégét mert azt szeretik, én hétköznap érzem jól magam, a hétvége egy kínszenvedés. Meg mások inkább az estét szeretik, én meg a hajnalt, hajnalban csinálom azt amit mások este munkamentes napokon, akkor iszok sört, nézek sorozatot meg ilyenek. Este meg korán alszok.

Meg pl. munkahellyel kapcsolatban is, másokat szinte a rosszullét kerülgeti ha menni kell dolgozni, én pont azt szeretem, én attól vagyok rosszul ha haza kell jönni, általában tök maradnék még ott inkább. Mások meg szinte menekülnek haza.


Szóval furcsa hogy én ennyire fordítva működök? Van ezzel valami baj, ami miatt változtatni kéne rajta?


2023. máj. 19. 16:38
 1/1 anonim ***** válasza:
93%
Nincs ezzel semmi baj. Nyilván megvan az okod rá, hogy nem szeretsz pl otthon lenni.. mondjuk ez lehet akár baj is, mármint ha pl a párodat nem bírod elviselni, az nem mondható jó dolognak.
2023. máj. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!