Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik egyedül élnek albérletben...

Akik egyedül élnek albérletben, Ti mennyi pénzt tudtok havonta félretenni?

Figyelt kérdés
Úgy hogy abban a hónapban nem költesz semmi más extra dologra csak az albérletre, kajára, üzemanyagra.
2023. ápr. 6. 11:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem költenék semmi extrára akkor havi ~100-150-et félretudnék tenni.
2023. ápr. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100-200 között szokott, nagyon változó. :/
2023. ápr. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb 150. Tudnek tobbet is, de nem szeretek sporolni
2023. ápr. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy ne költsek másra. Élni is kell, nem csak enni, aludni meg dolgozni.
2023. ápr. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
4# igen, pontosan
2023. ápr. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Sose azt az utat valasztom hogy kevesebbet koltsek, hanem h tobbet keressek
2023. ápr. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az üzemanyag mióta nem extra? A legtöbb ember simán be tudna másképp is járni melózni mint autóval és mégis még viszonylag rosszul keresőknek is simán "belefér", hogy a fizetésük 10-15%-át arra költik, hogy fenntartsanak egy autót.


Nem élek egyedül, de ha úgy lenne akkor jó ha 100k megmaradna.


ma 13:16

és ezt hogy oldod meg? Túlóra vagy képzed magad és egyre jobb helyeken dolgozol? Amúgy valamennyire igazad van de szerintem nem mindenkinek megvalósítható ez, mert ha folyamatosan a jövődbe fektetsz be több melóval/ tanulással akkor sose lesz szabadidőd, vagy csak akkora amikor már semmit se fogsz tudni ezzel kezdeni.

2023. ápr. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak 1x kelett ujragondolnom a dolgokat mikor egyertelmuveve valt h 300nal tobbet jelen helyzetbe sehogy se tudok keresni (ez akkor volt) es az az igenyeimhez kepest nekem nagyon nem eleg. Eloszor ugye penz kelett hogy tovabbkepezzem magam. (Nagyreszet feketen szereztem de kit izgat ha az eletedrol van szo) Utanna mar "csak" a szabadidot kelett bealdozni es vegigcsinalni.. 2 ev alatt osszehoztam es 2x annyibol mar jol elvagyok
2023. ápr. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A fizu 10%-át.
2023. ápr. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nem sokat, pedig egy kis garzont bérlek, nem egy nagy lakást. Esélytelen, hogy akár egy ilyen kis garzont is tudják venni a közeljövőben, nemhogy egy rendes lakást. :(
2023. ápr. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!