Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miből jönnétek rá ha valaki...

Miből jönnétek rá ha valaki nem csak simán, ártatlanul mögöttetek megy az utcán, hanem szándékosan követni akar?

Figyelt kérdés
2023. jan. 6. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sumákol , lopva vagy nyíltan figyel , ha gyorsitasz lassítasz ugyanezt teszi .
2023. jan. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 dávid a mongol ***** válasza:
100%
A legfeltűnőbb, ha csak megállsz és megvárod mi merre hány méter nek, de ebből se biztos, hogy kideríted tényleg követni akart e vagy se.
2023. jan. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél egy-két felesleges kört, hogy kiderítsd.
2023. jan. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szemmel láthatóan támogatna abban, hogy többször is megkerülök gyalogosan egy általam véletlenszerűen kiválasztott objektumot.
2023. jan. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Át kell menni a másik oldalra
2023. jan. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 K.O. ***** válasza:
100%

18:25

azt inkabb ne.. ha nem csak kovetni akar akkor ott baj lesz

2023. jan. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Érzem.

Egyszerűen megérzem már. 2017 óta egyedül járkálok haza éjjel, mostanra már tökéletes radarom van arra, hogy ki az, aki ártatlan, meg ki az, akinél bal kezemben a kulccsomómat tartom, a jobban meg a sokkolót. Használnom is kellett sajnos egyszer, akkor is a fszkalapnak állt feljebb, miután a f.szát mutogatta, elmondta, mit csinálna velem, hazáig követett én meg edzett vagyok ilyenekre, miután gyorskötözővel megkötöttem a két kezét, magyarázta aztán a rendőrnek, hogy őt itt én indokolatlanul fogva tartom, hát a rendőr pofánröhögte, és elvitte.

2023. jan. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor még akkor is kitartóan követ, amikor szándékosan körözni kezdek pár utca bevonásával.
2023. jan. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
HA budapesti vagy, az is jó stratégia, hogy valamelyik forgalmasabb csomópont felé mész, ahol felszállsz a buszra, 1-2 megállóval később, utolsó pillanatban ajtócsukódás előtt leszállsz. Így még akkor sem fogja tudni, hol laksz, ha a buszra is követ.
2023. jan. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Írt nekem privátot valaki a 4. válasszal összefüggésben...

Privát kommunikációba nem bocsátkozom, - ezért itt megírom:

Igen. Volt rá példa, hogy "keringőztünk" egy kicsit.

Utólag kiderült, hogy hatósági jogkörrel felruházott emberek kíváncsiskodtak valamiért utánam, de soha nem derült ki, hogy mi a fészkes fenét akartak tőlem, - pedig többször is felkínáltam nekik alkalmat arra, hogy megbeszéljük, miért koslatnak utánam. Nem fogok itt tippeket adni senkinek, - de abban biztos vagyok, hogy nem voltam kellemes munkadarab számukra.

2023. jan. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!