Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miskolciak mennyire para ha...

Miskolciak mennyire para ha budapestről szeretnék egyedül le utazni majd Misckolcra valakihez látogatóba ? Bántanának vagy belém állnának ? Mennyire para a környék ? Mire kell készülni?

Figyelt kérdés

#utazás #Miskolc #Balhés hely
2023. jan. 5. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Bazzeg, ne szórakozz, nem frontra mész!


Lányként 15 éves koromtól egyedül utaztam az osztrák határtól a borsodi Ózdra, azon belül is külvárosba.


Nem lesz semmi bajod... Jó látogatást.

2023. jan. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Miskolc mind a 150e lakosa meg akarja késelni az összes Pestit. Roppant összetartó város vagyunk, a Tiszai pályaudvar előtt volt egy akasztófa régen az idegeneknek, de már csak az arratévedők random lelövik az érkezőket.



Komolyan mit hiszel mi fog történi?

Senki nem fog beléd kötni, senki nem fog molesztálni stb.

Vannak neccesebb környékek ahova nem tolnék be egy talicska aranyat, de alapvetően a város nagyrésze élhető.


Hova kell menned pontosan, ha gondolod összeállítok egy útvonalat

2023. jan. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Vigyék egy marék aprót és szórd szét ha 2-3méternél közelebb jön hozzád egy miskolci. Az lefoglalja őket amíg elszaladsz. Nagy kabátba menj amit nem lehet olyan könnyen átszúrni, de ha abszolút késelés mentesen akarod megúszi tekert körbe magad kemény magazinokkal.
2023. jan. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Igen, a hírhett Miskolc a világ legveszélyesebb helyei közé tartozik. Én messziről elkerülném, vagy minimum golyóálló mellényben mennék oda, testőrök kíséretében! :D
2023. jan. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Én amikor Miskolcon jártam, leszálltam a vonatról, és abban a pillanatban elüvöltötte magát egy hajléktalan bácsi hogy KÍVÜLÁLLÓ! Mindenki megdermedt és komoran rámnézett, majd hirtelen több száz zsebkés csattanását hallottam egyszerre. Csak futottam és futottam egészen pestig. Azóta nem járok arra.
2023. jan. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Miskolc, a hely, ahol reggeli pacsirtaszó helyett a "há' a rák egye ki a bel*edet" ébredhetsz.


Viccet félretéve, mi miskolciak ugyanolyanok vagyunk, mimt bármelyik pesti (erről úgy nyilatkozom, hogy nemrég költöztem Pestre). No para

2023. jan. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Miskolci társaim, ez a kérdező volt az, akit a Szinva-parton ástunk el, vagy ő az, akit bevittünk a Városház térre feláldozni a máglyán? Már nem emlékszem.
2023. febr. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!