Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális hogy munkahelyen...

Normális hogy munkahelyen kívűl nem köszönnek a munkatársak?

Figyelt kérdés
2022. dec. 7. 00:21
1 2
 11/20 K.O. ***** válasza:
en egyik helyen ahol egyenruhank volt, kinti civil ruhaba fel se ismertem egy csomo mindenkit:D bar mivel tobbesszam, igy nem valoszinu hogy ez a helyzet
2022. dec. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
10-es, nem az első alkalom.. azt nem írtam hogy én ott egy senki vagyok azaz diák de rég óta dolgozom ott.... Amikor vége volt a melónak és ment mindenki haza, jött velem szembe 2 ott dolgozó, és hallottam hogy az egyik mondja a másiknak hogy NE NÉZZ RÁ! Nem vagyok pofázó gép de ellenük biztosan nem tettem semmit sem, és amúgy is én azért járok oda hogy megcsináljam a dolgom aztán haza menjek, nem haverkodni mentem oda.
2022. dec. 7. 21:36
 13/20 anonim ***** válasza:

#12

Így már más a sztori...

Az ilyen sugdolózásokat sose értettem, ha nekik ez most így jobb akkor váljék egészségükre, bármiért is csinálták így.


Addig amíg ezen kívül békén hagynak, örülj neki, magadban elvégzed a munkád, legalább senki nem zargat közben.

2022. dec. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 K.O. ***** válasza:
ja akkor nem lehet hogy az a baj hogy nem szocializalodtal? beszelgettel veluk mikor odakerultel, vagy csak elvonultal csinalni a dolgod? mert ha nem nyitottal felejuk akkor lehet azert ilyenek, bar igy is bunko a dolog toluk, de legalabb mar tudod mi a helyzet, bar ha mar regota ott dolgozol mar lehet kicsit keso nyitni, de megprobalhatod
2022. dec. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
55%

#14

Miért kéne mindig mindenkinek nyitni?

Nem szocializálódni jár oda hanem dolgozni.

Oké, akinek kell társaság, akkor barátkozzon, de amíg a munkáját megcsinálja - és elvégre ezért jár dolgozni, nem - addig miért baj az, ha egyedül van?

2022. dec. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 K.O. ***** válasza:
38%

22:41

mivel kozosseg.. nyilvan nem kotelezo, de akkor ne csodalkozzon senki ha kinezik, sajnos ilyenek az emberek.. en teljesen megertem a kerdezot, teged is, en is utalom a kenyszeredett beszelgeteseket es nem csodalom ha nem akarja, de kozossegben ez van sajnos.. vagy az, amirol a kerdes szol.. egyik se jobb, nyilvan, de muszajbeszelgetni a jobbik rossz sztem

2022. dec. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Beszélek ott néhány emberrel, kb 2 ember van akiről tudom hogy nem utál, az egyik ott dolgozó a másik pedig ugyan úgy diák mint én..

Ha valamelyik ott dolgozó hozzám is szól, akkor is érzem hogy utál/ utálnak, válaszolok rendesen.. annyi hogy általában melóval kapcsolatban beszélek velük semmi olyasmi hogy ismerkedés céljából.

2022. dec. 8. 01:18
 18/20 anonim ***** válasza:
Én dolgoztam olyan helyen, ahol bent se nagyon köszöntek.
2022. dec. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Mi ez a munkahely?
2023. ápr. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hat ha csak 1-2 emberrel vagy joba.. Udvariassagra neveltek, de van olyan ember akit inkabb ense veszek eszre meg koszonok ha lehet mert utanna le se tudom razni 🤦
2023. ápr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!