Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nekem kell egyenként visszakér...

Nekem kell egyenként visszakérnem apám szerszámait?

Figyelt kérdés
Apám másfél éve hunyt el, és nem sokkal később az ismerősei, barátai kölcsönkéregették a szerszámait. Pl: fünyíró, szivattyú, gabonadaráló, hegesztógép, betonkeverő, körfürész, fúró, dekopir, sarokcsiszoló stb. Összesen 4 embernek adtam ezeket kölcsön, és már több mint egy éve! Ezekből abszolút semmit nem hoztak még vissza, pedig egyértelmüen kölcsön kérték, nem pedig örökbe. Arra számítanak, hogy nekem nincs rá szükségem és nekik maradhat?

2022. aug. 19. 11:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Illetve nem érdekel senkit, hogy neked mire van szükséged, ha odaadtad, és idáig nem kérted vissza, már le is fogják tagadni, hogy a tied. Minek adtad oda.
2022. aug. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Háát... Elég hülye vagy hogy eddig nem kérted vissza. Jól írja az egyes, majd letagadják hogy a tiéd.
2022. aug. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos neked kell visszakérned. Ennyire böszmék, hogy maguktól nem adják vissza.
2022. aug. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Kólauborkával ***** válasza:
100%
Ezért nem adunk kölcsön, még barátoknak sem, én is jártam meg hasonlóan…
2022. aug. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
anyám meséltw h ők könyvekkel jártak így h "sohavisszanemadom" sok könyv veszezt el így pedig daluban éltek
2022. aug. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel másnak nem fontos vagy nem érdeke, hogy vissza kapd ezért magadat kell képviselned.
2022. aug. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

a hibákért bocsi telóról irok

5 voltam

2022. aug. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért, kinek kéne helyetted, ha nem hozták vissza maguktól?

Simán lehet, hogy ezek az emberek úgy vannak vele, hogy neked úgyse kell (szóltál volna, ha kellett volna), nekik meg igen, akkor használják, amíg lehet. Készülj fel arra is, hogy simán benne van az is, hogy pár dolog már nem is működik.

Tanulj az esetből!

2022. aug. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy már el is adták őket. Ismerősöm is járt már így, nem merte visszakérni vagy fél évig a kölcsönadott fűrészét, majd kiderült hogy már meg sincs...
2022. aug. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!