Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szólsz ez a férfi zokogni...

Mit szólsz ez a férfi zokogni kezdett emiatt?

Figyelt kérdés

Zokogott mert Schumacher családja nincstelen lett, mindent el kellet adniuk mégsem biztos fogjuk újra élve látni


[link]


2022. jún. 29. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Rajongók....
2022. jún. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kólauborkával ***** válasza:
100%
Semmit, mindenki akkor és azért sír, amikor és amiért szeretne. Én pl.: okvasmányokon többet sírtam életemben, mint bármi máson…férfiként, tudom gyenge lelkem van.
2022. jún. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Tudod, nem mindenki viseli fapofával, ha egy barátja már gyakorlatilag nem él.
2022. jún. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Ha valamelyik jóbarátodról derülne ki hasonló, hogy már soha nem fog felébredni a kómából, te csak legyintenél rá? Mert akkor egy lelketlen gazember vagy.
2022. jún. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Vagy az a típus, akit minden tragédia ennyire megérint, vagy picit extrén rajongója Schumachernek.
2022. jún. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%
Most melyik része az, amelyiken ennyire fennakadtál? Az, hogy egy férfinek lehetnek érzelmei? Vagy az, hogy nem fogadta fapofával, hogy egy barátja már soha nem lesz köztünk?
2022. jún. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
93%
Hat nemhinnem h haverok lennenk 😅 en nagyon nem vagyok ilyen
2022. jún. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!