Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kitől vagy hogy tudnék segítsé...

Kitől vagy hogy tudnék segítséget kérni ebay-ről való vásárláshoz?

Figyelt kérdés
Van egy termék, ami csak az ebay-n kapható. Én teljesen hülye vagyok az ilyen netes rendelésekhez, angolul se tudok, meg idősebb is vagyok. Nincsenek olyan barátaim, se rokonaim, akik tudnának segíteni ebben. Nincs valami egyéb módszer az ilyen helyzetekre? Magyarul odaadom vkinek a termék árát, aki amúgy is rendszeresen rendel onnan, és megveszi nekem. Kitől lehetne ez ügyben segítséget kérni?

2022. máj. 30. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz nehogy valami csaló jelentkezzen aki elveszi tőled a pénzt és hiteget, eltűnik!!!!!
2022. máj. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez jó lenne, de csak megbízható ismerős esetében. Szerintem se keress itt idegent ilyenre.

Nincs egyetlen barátod, munkatársad, senkid sem?

2022. máj. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: olyan megbízható embert kell találnod, aki ott regisztrálva van.

Az új feltételek miatt a termék árától függ mennyit kell még esetlegesen ráfizetni (új vámszabályok)...

2022. máj. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm! Természetesen nem adnám oda egy vadidegennek a pénzt, ennyi eszem azért még van:) Abban bíztam, hogy erre van vmi jól bevált egyéb módszer, praktika. De majd megoldom, köszönöm!
2022. máj. 30. 12:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező: ha gondolod, nyugodtan regisztrálj oda, nem nehéz maga a regisztráció és ténylegesen biztonságos.
2022. máj. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!