Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá magam, hogy...

Hogy vegyem rá magam, hogy egyedül is kijárjak?

Figyelt kérdés
Félek mit szólnak mások, hogy egyedül vagyok, pedig úgy elmennék ide-oda, mondjuk kirándulgatni.
2022. máj. 27. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Senkit nem fog érdekelni, hogy otthon vagy-e vagy elmégy valamerre, egyedül leszel valahol vagy csapatosan másokkal.

Rengetegen töltik az idejüket a lakásukon kívül egyedül, akár kirándulni, sétálni, valamiyeln elfoglaltságot, hobbit végezni, hidd el, senki nem fog semmit szólni. (Ha meg netán egy valaki igen, azzal nem érdemes foglalkozni.)

2022. máj. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kirándulni egyedül jó csak igazán menni. Nem tart vissza senki, mehetsz a saját tempódban.
2022. máj. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mitől félsz?

Ha nem akarsz másokat megismerni közben, hanem csak magadban lenni, akkor senkit nem fogsz érdekelni.


Ha azt tervezed, hogy egyedül elmész valahova szocializálódni, és megpróbálnál kezdeményezőkész lenni barátkozás, haverkodás terén, akkor kösd fel a gatyádat, mert az emberek ebben az esetben már furán fognak nézni rád.

De ha senkihez nem is tervezel szólni akkor senki nem fog semmilyen megjegyzést se tenni rád.

2022. máj. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is egyedül szoktam bringázni a városban... Persze benézek egy-két boltba is.

Mások is sétálnak, futnak, bringáznak egyedül a tóparton.

Szóval hajrá... a kirándulás is mehet egyedül. 😉

2022. máj. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!