Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fészket rakott egy galamb a...

Fészket rakott egy galamb a szomszédom erkélyén amíg nyaralt és amikor hazament akkor kidobta a kukába a fészket ami annyira nem gond de utána amikor visszarepült a galamb a fészkéhez este akkor elkapta és kitekerte a nyakát. Szemétség volt tőle?

Figyelt kérdés
2022. márc. 23. 12:40
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
6-os, nagyon vicces vagy.
2022. márc. 23. 12:53
 12/27 anonim ***** válasza:
59%

A galamb amerre csak megfordul, otthagyja a nyomát, nincs tekintettel semmire és senkire. Homlokzatok, járdák, autóik fénylenek az ürüléktől. Ami nem csak bosszantó, hanem egészségtelen is, hiszen betegségeket is terjeszthet. A hátrahagyott ürülék és tollak allergiát válthatnak ki. Az elhullott állat is fertőzhet.


Szóval a galambok a levegő patkányai, akár tetszik akár nem.

Te talán akarnál egy szárnyas patkányt az erkélyedre?

2022. márc. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
49%

Nem volt szemétség. A galambok undorítóak, mindent összesz_rnak.

Jól tette, hogy megszabadult tőle.

Szomorú, hogy nem az önkormányzat gondoskodik arról, hogy ne legyen tele minden galambokkal és az ürülékükkel. Semmire se jó, koszos állatok.

2022. márc. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
53%
Igen, az.
2022. márc. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem undorító, amit tett. Normális ember nem képes bántani egy ártatlan állatot. Pszichopata.
2022. márc. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
66%
Én ettem gyerekkoromban galambot nagyszüleimnél falun, de az nem szennyezett levegőn nevelkedett minden szemetet összezabáló madár volt, az eresz alatt ott sorakoztak a házon a dúcok, jó dolguk volt, amíg éltek, valószínűleg ennek más a húsa is.
2022. márc. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
60%

#12

Védett énekesmadarak is sz.rnak, gondolom akkor azokat is irtani kell, hát nehogy már létezzen olyan élőlény, ami nem az én személyes kényelmemet szolgálja!

(:D)

2022. márc. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
86%

Nyilván kegyetlen dolog, amit tett! Másrészt, az sem kevésbé kegyetlen, amikor elvágják a baromfik nyakát! Olyankor is szenvednek azok a szerencsétlen állatok!

Nekem is vannak tyúkjaim, kakasaim, de én sosem tudtam egyet sem levágni. Így csak hobbiból tartom őket!

A nagymamám mesélte, hogy régen az ürgéket is megették! Öntött ürgének hívták őket, mert azt csinálták, hogy egy vödör vizet öntöttek a járatukba, majd mikor kijött az ürge, az illető lapáttal gyorsan agyoncsapta! Majd finom levest főztek belőle!

De, a varjú is népszerű étel volt akkoriban! Elég kemény a húsa, ezért csak levesnek lehet megcsinálni.

2022. márc. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
15-ös szerintem is.
2022. márc. 23. 13:55
 20/27 anonim ***** válasza:
47%
17: védett énekesmadarak nincsenek úgy túlszaporodva, mint a galambok. Senkit sem zavarnak az énekesmadarak. Úgyhogy nem kell összehasonlítani.
2022. márc. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!