Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan szoktak verekedni,...

Hogyan szoktak verekedni, megverni valakit?

Figyelt kérdés

Még sohasem voltam verekedés részese, engem sem vertek még meg csupán egyszer fenyegettek meg a romák hogy megvernek.

Ha valakit megvernek akkor általában hogyan szokták? Hova ütnek-rúgnak? Gondolom egy-kettő lefogja a másik üti-veri. Vagy pontosan hogyan zajlik egy verekedés?



2022. márc. 17. 19:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Nekem mindig váratlan volt. Hirtelen jött. Mondjuk részeg is voltam mindig. Kaptam egyet fejre hirtelem aztán jó eséllyel borultam is ők meg elmentek mire felkapartam magam.
2022. márc. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
29%

Ma megint előkerült a verekedős kérdező??? Már vagy a harmadik kérdés....

Nagyon becsípődhetett neki ez a téma. :-D

2022. márc. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Régen én nagyon sokat verekedtem. Kezdjük el ott, hogy a verekedés egyáltalán nem olyan, mint a filmekben. Egy-egy ütés arcra, gyomorba meg ilyenek, de nem repkednek az emberek meg az Isten f@sza tudja, hogy mik vannak még.
2022. márc. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

Dirr-durr csitt-csatt

🤷‍♂️ Amúgy, tapasztalataim alapján többnyire csak lökdösődnek, szidják a másikat, meg kalimpálnak a csápjaikkal... Ritka a normális bunyó manapság.

2022. márc. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
48%

Én úgy szoktam verekedni, hogy azt mondom neki, hogy: beeeeee és elszaladok.

:)

2022. márc. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
Belem regen sokszor kotottek es tobbszor verekedes lett belole. Mindig tobben voltak joval. Kuzdosportoltam evekig de volt h kaptam igyis rendesen meg volt h en jottem ki jol. Nagyreszt elkerulheto lett vna am ha "becsicskulok" de en inkabb pofanbasztam a legnagyobb szajut egybol 🤣 aztan 4en kezdtek utni. Az egomnak ez a modszer jobb 😀
2022. márc. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

Hat azt szarl hiszed 😀

Sztem mar a legtobben felismerik az irasod ;) Nekem aztan 8, h kamukat irsz mindenhova. Fel gyik vagja.. eleg gaz :) De nem allok le anonim oldalon ilyen nyomikkal

2022. márc. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
8%

8!

Igaza van a 6-osnak. Nem itt kellene játszani magad.

2022. márc. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
*7
2022. márc. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
Legalabb valts profilt😀😀 Meg ne privatba irogass. Most irj a masik kerdeshez ahol nonek adod ki magad 🤣
2022. márc. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!