Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Magyarországon mikor a legvesz...

Magyarországon mikor a legveszélyesebb az utcán lenni?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem, mikor van a legtöbb esély arra hogy kiraboljanak vagy ilyesmi. Hàny órakkor? Tudom, tudom, itt mindig veszélyes, dehogy mégis szerintetek mikor.
2022. márc. 7. 20:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ilyenkor*
2022. márc. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Nyári estéken. Ilyen 10-12 között talán. Később már senki sem mászkál
2022. márc. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
96%
#12: Hol? mert pl. a belváros tele nyáron hajnalig.
2022. márc. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

12

Az nem számít, attól még az ilyen alakok akkor portyáznak, mikor nem csak a bulizós nép van az utcán.

2022. márc. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
79%
Erre általánosságban annyit lehet csak írni, hogy 11 után egyedül ha teheted inkább ne menj. Én itt falun hajnali 3-kor is tök nyugodtan sétálgatnék, ha ahhoz lenne kedvem, de vannak olyan helyek, ahova soha semmikor nem tenném be a lábam.
2022. márc. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
15%

Mióta a főváros és a balos önkormányzatok elengedték a köztéri felügyelet járőrözéseket úgy az utcákon, mint a tömegközlekedésben, most már sehol, semmikor sem vagy teljes biztonságban.


A 4-6-os, 1-es, 47-49-es a legveszélyesebbek. Tele drogosokkal, kéregető, erőszakos fiatalokkal.

2022. márc. 8. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
30%
Én falut is tudnék, ahol nem érzem magam biztonságban, pl ahol rossz a kerítés és neveletlen kutya van. Ismerősöm is járt úgy, hogy a kutyáját ilyen udvarról kiszökött kutya támadta meg fényes nappal, és állatkórház lett a vége.
2022. márc. 8. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
96%
#17 Falun más veszély leselkedhet az emberekre, igen:D
2022. márc. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
82%
Meg pesten a nap 24 órájába ha már megint kezdjük ezt a borsodozást
2022. márc. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
93%

Falun ahol élek: Viszonylag veszélytelen hely, bár fontos, hogy olyan helyen mászkálj, ahol nincs a közelben kocsma és nem épp cigányok vannak (szóval a falu közepe felé, kb)

Mellettünk lévő megyeszékhely: Biztonságosnak érzem, akár haza is sétálnék onnan éjjel, de, ha mondanom kéne valamit, szerintem ilyen 11 és hajnali 3 közt lehet veszélyes. Napközben meg, ha a pláza előtt akarsz cigizni (odasereglenek rád a cigányok és a koldusok) vagy a középső buszmegállóknál (ott vannak a megye déli részén lakó balhézók "rák egye ki a beled" jellegű balhéi)

Igazából szerintem a mikornál fontosabb kérdés a "hol?" meg a "Milyen állapotban?" ha tök részeg lennék, inkább taxit hívnék/hazavitetném magam apával vagy, ha előre tudom, hogy ilyen állapotban leszek, igyekezném elérni az utolsó buszt, kicsit későbbi megállónál leszállni, hidratálni magam, sétálni a biztonságos falumban, mire hazaérjek, már vállalható legyek.

2022. márc. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!