Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet azzal csinálni ha...

Mit lehet azzal csinálni ha valakit bejelöltem facebookon és törölte? (többi lent.)

Figyelt kérdés

Tehát még iskolából ismerem és 2018 elején volt legutóbb hogy iskolában láttam.

2018 tavasza óta nem járok iskolába.

Azóta tehát nem találkoztam vele. Nem tudok róla hogy utált volna, többször is odajött hozzám még iskolában, volt hogy beszéltem vele.

Egyszer segítetett az egyik osztálytársamon és én is segítettem neki.

Sajnos olyan barátságos típus sem voltam.

Facebookon van rólam profilkép.

Fogalmam sincs hogy mit csináljak...



2022. febr. 12. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Semmit, fogadd el hogy nem akar az ismerősöd lenni.. lehet már nem vagy neki szimpatikus, vagy nem is voltál
2022. febr. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Miért akarsz az ismerőse lenni? Azért törölt, mert 4 éve láttad utoljára, nem tartjátok a kapcsolatot, nem érdekled. Ezen mi nem világos?
2022. febr. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

1.Lehet nem ismert fel a kep alapjan bar kicsi az eselye

2.Nem akar az ismerosod lenni

Ez a valoszinubb

Nem tudsz mit tenni igazabol

Ha nem szeretne visszajelolni o tudja miert akkor ez van

Max irj ra messengeren de lehet eroszaknak venne ki tudja

Ha engem kerdezel akkor hagyd az egeszet a fenebe

2022. febr. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Mit kellene ezzel csinálni? Semmit. Nem akar boldog-boldogtalant visszajelölgetni, ezt el kell fogadni. (Én amúgy vissza szoktam jelölni, ha látom, hogy volt a közös pont valahol, pl. suli, de mivel úgysem osztok meg soha semmit, ez csak formalitás.)
2022. febr. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Mért kéne, hogy ismerősként tekintsen rád valaki, akit 4 éve láttál utoljára futólag? Mi a célod a bejelöléssel? Sose értettem ezeket! Mi a jó abban, ha valakinek kétezer "ismerőse van"?
2022. febr. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%
lets go ragacs , ha sokaknál próbálkozól csak sikerül . mi az hogy törölt ilyet nem lehet , fel kell jelenteni az ilyen kirekesztő embereket
2022. febr. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Sajnos nem mindenki olyan mint én hogy nyitott vagyok mindenre és nem utasítok el senkit ha valaki barátkozni akar velem.

Úgy vagyok vele hogy 1 életünk van és ha nem olyan életet élünk amit szeretnénk vagy nem olyanok vagyunk amilyennek szeretnénk lenni, akkor nem sok értelme van az életnek...

2022. febr. 12. 18:14
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A 2. bekezdésed hogy jön ide ehhez a kérdéshez? Te most depressziós vagy? "nem olyanok vagyunk, amilyennek szeretnénk lenni" - hát legyél olyan, ki akadályoz meg benne?
2022. febr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Azon kivul, hogy magadban ertetlenkedsz, bant, kifele semmit. Ha veletlenul torolte volna, bejelolt volna es ir, hogy bocs. Ez szandekos volt, hagyd.
2022. febr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!