Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet valahol online pszicholó...

Lehet valahol online pszichológussal beszélni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sokkal jobb lenne személyesen, de sajnos nem vagyok olyan helyzetben, hogy ez kivitelezhető legyen.

Teljesen ki vagyok készülve. Már évek óta, de a mai nap csak méginkább összetört. Nem szeretném itt bővebben kifejteni, hogy mi lett, de ez hiányzott a legkevésbé, pláne Karácsonykor, meg még emellett is ezernyi gondom van.

Még fiatalkorú vagyok, a szülőmmel élek, ezért nem tudok pszichológushoz menni. Tudom, hogy engedné, ha kérném, de akkor el kellene neki mondjak valamit, amire még nem vagyok kész.


2021. dec. 25. 21:40
 1/4 anonim válasza:
88%

Szia, van egy kék-vonal nevezetű segélyvonal, hátha tudnak segíteni a kérdésedben, itt egy link: [link]

vigyázz magadra<33

2021. dec. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Szerencsére egyre több pszichológus elérhető online is. Remélem jobban leszel
2021. dec. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok pszichológus, de jártam. Lehet segítene ha meghallgatlak, esetleg 1-2 szót váltunk. Bátran írj.:)
2021. dec. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2021. dec. 25. 22:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!