Egyes emberek miből gondolják hogy jó választ adnak egy egy kérdésre?










Mert azt hiszik, ha ide írnak, akkor valakik lesznek, pedig nem. Például az egyik, ha valamilyen villanyszerelési kérdésről van szó. 10-20 vagy még több válasz is érkezik, mert sokan azt hiszik, ha be tudnak kötni a konnektort, akkor már értenek is a villanyszereléshez.
Ugyanakkor, ha egy nehezebb szakmai kérdésről van szó, arra sok esetben nulla válasz érkezik. Ilyen volt például:
https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__hazif..
Miért? Mert ameddig csak szövegelni kell, addig mindenki „okos”, aztán, ha valami komolyabb feladványt kellene megoldani, akkor ezek a „nagy tudású szakértők” már sehol sincsenek.





#2
Most akkor tulajdonképpen te is azt hiszed, hogy leszel valaki, mert ide írsz? :D















#4
Akkor önmagaddal kerültél ellentmondásba, mert nyilvánvalóan te is azt hiszed, hogy jó választ adsz, és kijelentetted az ilyenekről, hogy azt hiszik, ha ide írnak, akkor valakik lesznek, pedig nem.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!