Szoktatok naplót vezetni? Minden nap leírjátok benne az aznapi történéseket, vagy csak a fontosabb eseményeket rögzítitek benne?
Figyelt kérdés
2021. szept. 16. 09:31
1/9 anonim válasza:
Èn règebben vezettem, kb minden napomat leírtam, de ha nem èrkeztem odáig, akkor az elmúlt napok, hetek főbb törtènèseit foglaltam össze. Sokat írtam az èrzèseimről, gondolataimról is.
2/9 anonim válasza:
Minden nap. Ötletek, múlt, érzések, gondolatok.
3/9 anonim válasza:
Párszor nekiestem, de halál unalmasnak és értelmetlennek tartottam. Jobb ha megtartom a gondolataimat magamnak, mert sokszor elég csúnyákat gondolok.
4/9 anonim válasza:
én gyerekkoromban igen, de anyám mindig elolvasta, úgyhogy sedülőkoromban abbahagytam.
5/9 anonim válasza:
Regen irtam hálanaplót, oda azt irtam naponta amiért hálás voltam. Ma mar nem tudom fenntartani e nemes szokást 😃
6/9 anonim válasza:
Gimi közepéig becsülettel vezettem naplót, majdnem egy tucatot írtam tele alsótól kezdve. Minden volt benne, aznapi történések (helyenként kínosan részletesen, pl. mit reggeliztem, milyen idő volt aznap és társai), panaszok, zeneszövegek, sorozatok, aranyköpések.. minden. Aztán gimi felé már leszűkült a fontos dolgokra, végül le is szoktam róla.
Néha úgy érzem, hogy jó érzés lenne folytatni, de sajnos nincsenek túl pozitív gondolataim és nem is történik velem sok (jó) dolog, így elég lehangoló is lenne, valami párszor szerintem meg is rökönyödnék egy-két dolgon.
7/9 anonim válasza:
A hálanapló a legjobb dolog. Egy idő után megváltozik az ember tőle, rájön, hogy mennyi mindent kap! Mindenki, csak figyelni kell.
8/9 anonim válasza:
Én 28 évesen még mindig, barátaim mind mesdze vannak, nincs kivel akivel napi szinten beszélni tudnák. Az hogy milyen sűrűn, attól függ mennyire pörög velem az élet.
9/9 anonim válasza:
Én rengeteg naplót vezetek
hála, siker, aznapi teendők, önismereti, na meg persze a rendes napló, bár bevallom őszintén azt mostanában elhanyagolom
További kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!