Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha csak vidéki ingatlanra...

Ha csak vidéki ingatlanra lenne pénzed, de a munkád Bp-hez kötne, hogyan oldanád meg hosszútávon?

Figyelt kérdés
Egy bp-i ingatlanhoz kb annyi lenne a hitel törlesztőrészlete hosszú futamidővel (20-25 év) mint egy közepes áru albérlet.
2021. szept. 8. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Ha fizetnének, akkor se költöznék a fővárosba. Egy pöcegödör az egész. A fenének se hiányzik a mocsok, a rengeteg hajléktalan, a zaj stb. Mi a kérdés?


Ha muszáj lenne, hogy oldanám meg? Nyilván agglomeráció meg ingázás. Erre találták ki.

2021. szept. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Fizetnének, sem költöznék vidékre. Akkor inkább valami jó olcsó albérlet és gyűjtök továbbra is. Az idő érték, én nem fogok 8 óra kifizetett munkáért további 3-at azzal tölteni, hogy utazzak a munkám miatt.


Az első meg látszik, hogy sosem élt Budapesten, a budai oldal gyönyörű. Óbudán élek, sehol nincs kosz, zaj, hajléktalan a környéken.

2021. szept. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem mellesleg, az agglomeráció ma már ugyanolyan rohadt drága, mint a főváros...
2021. szept. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#1


Én egy több ezer nm-s parkra nézek, és madárcsicsergést hallgatok ha kinyitom az ablakot. De 2 percre a metró megálló, Lidl, Spar, stb. 10 percre az egyik legjobb belváros Európában. Nem értem az álláspontod.


Kérdező: az ingázás rossz hosszútávon, próbáldmeg kerülni.

2021. szept. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Érden lakunk, egy társasházi 54 nm-es lakás 40 milla (tudom, mert itt árulják velünk szemben).

És innen még be kell bumlizni Bp-re.

2021. szept. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

Én vidékre jöttem.

Azért fizessek többet hogy olyan helyen dolgozzak ahol többet fizetnek hogy legyen pénzem a drágább megélhetésre?

Mondjuk nekem nem is hiányoznak a városi szolgáltatások. Akinek igen annak meg kell fizetni.

2021. szept. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
93%
Az agglomerációban vennék házat. Most is ez a terv
2021. szept. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!