Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Összejönnél olyannal, akinek...

Összejönnél olyannal, akinek van tetoválása az arcán vagy a homlokán?

Figyelt kérdés

Zavarna téged párkapcsolatnál?


A lényeg, hogy sokan látják így neki, néhányan szóltak is már régebben miatta, hogy arcra nem illik és meglátszik a fényképeken is.

Közepes méretű a tetoválása.



2021. júl. 22. 02:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A tetoválásokkal nincs bajom, addig amíg nem az arcon van...
2021. júl. 22. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Soha! Mekkora butaságnak, vagy magamutogatásnak kell párosulnia ehhez, hogy ezt megtegye? És engem sem zavar a tetkó..
2021. júl. 22. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%
Nem. Mint ahogy már írták előttem is. Nekem sincs bajom a tetoválásokkal. Addig amíg (számomra) illendő helyen van.
2021. júl. 22. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

És az miért érdekel hogy én összejönnék-e vele? Ha most azt írom hogy nem akkor nem jössz össze az ominózus személlyel, ha meg igent mondok akkor összejössz vele?


Szerintem az már rég rossz, ha más véleményére hagyatkozol, az igazi kérdés az, hogy téged zavar-e azt meg te tudod...

2021. júl. 22. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyáltalán nem zavarna, sőt eléggé tetszene, mert ritkán látni olyat, hogy valakinek az arcán is van tetkó. Én is gondolkoztam már azon, hogy leborotválhatnám kopaszra a fejem és kerülhetne rá egy király tetkó, majd visszanöveszteném a hajam és így az ilyen titkos tetkó lenne, mert ugye csak akkor látszódna, mikor kopasz vagyok.
2021. júl. 22. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
76%
Kizárt. TALÁN, HA, nagyon híres, gazdag és elvont rocksztár lennék, és legalább ilyen fullos csaj lenne: [link]
2021. júl. 22. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor ha csillagflotta tisztrol van szó.
2021. júl. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem , annyi helyes csávót láttam már ,akik így csúfították el magukat.
2021. júl. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha nőn van a tetoválás akkor persze.

Jól nézhet ki az arcon is, bár nagyon kevés rá az esély.

Éssssss csak alkalmira valószínűleg. Tehát nem szeretnék egy tetovált arcú öreg nénivel lenni örökre.

2021. júl. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nekem arcon, nyakon, kéz fejem nem tetszik.

Szerintem elég kevés ember engedheti meg magának, hogy ilyen helyekre tetováltasson. A szórakoztatóiparon kívül talán egy két szakma.

2021. júl. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!