Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 1990-1993 között szuletettekto...

1990-1993 között szuletettektol kérdezném, nektek milyen volt a gyerek korotok?

Figyelt kérdés
Szerintetek jobb volt mint a mostani gyerekeknek? Esetleg fordítva? :)

2021. jún. 5. 15:33
A kérdező szavazást indított:
Most jobb gyereknek lenni
Régen volt jobb gyereknek lenni
Nagyon kulombseg nincs
25 szavazat
 1/4 A kérdező kommentje:
Miben volt jobb vagy rosszabb? :)
2021. jún. 5. 15:58
 2/4 Lazy Lover ***** válasza:
40%
sokkal de sokkal jobb volt mint most de nehéz le írni kérdezd meg élő személyt vagy nézz videókat
2021. jún. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%

nekem jobban tetszik, hogy ma az informatika mennyivel fejlettebb. azoktól a kockás játékoktól iszonyom van így visszagondolva 200-2009 környékére. Jobb ma kocka gyereknek lenni. fhú... internettel mennyi gond volt... ma meg ott van a zsebedben a korlátlan. VR!! álmodni sem mertünk ilyenről gyerekként. scifi. és hát sokkal kreatívabban is lehet használni mindent. sokkal több infó van mindenről, sokkal könnyebb és emberbarátabb a felhasználás. Nagyon sok dologba kedtem bele, de alig lett belőle valami, mert csak angolul, angol leírással,videók nélkül volt elérhető minden. suliban meg csak hülyeséget oktattak, office-t... jobban örülnék a grafikai, DAW, videós, és legfőképp programozói, adatbázisépítős tudásnak. (persze nyilván ezekbe ma is belekezdhetek, de mennyivel másabb már felsősként profivá válni ezekből, mint most munka család stb mellett)


persze ezzel együtt a veszélyek is nagyobbak lettek a neten, de ha jó a szülő, akkor ezt tudja kezelni. mást jelent ma a jó szülő, mint akkor.

2021. jún. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
84%
Én 1990-ben születtem. Az utcán játszottunk. Hògolyòztunk, szánkóztunk. Gyerek programokra jártunk. A szomszéd gyerekekkel csapatokban játszottunk. Ettuk a papsajtot, csalánt szedtünk. Gyíkot gyűjtöttünk. Csigát mentettünk a nyári zápor után. Ismertük a növényeket testközelből. Boltba mentünk egyedül diannas cukorért. Nem bambuktunk a tévét, nem volt telefonunk se tablet se laptop se számítógép. Szuper gyerekkorom volt.
2021. jún. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!