Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyakori kérdések.hu 2020...

Gyakori kérdések.hu 2020 összefoglaló? 😀

Figyelt kérdés

Gyakorikerdesek.hu rewind


Mi jó és rossz volt itt 2020-ban, emberek élmények közönség stb Minden?



2021. máj. 26. 17:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
25%
Azé van itt még kérdés dögive!! Felveszek nagy tűrő képességű válaszolókat 1000ft órabér?🐣🐤
2021. máj. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Savanyú lábszagú a kérdező?
2021. máj. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
#12 nope
2021. máj. 26. 22:35
 14/22 anonim ***** válasza:
#11 esetleg egy telefonszámot adsz? Vagy egy email címet? Fényképes önéletrajz kell?
2021. máj. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedés kategória: egy csomó az életről lecsúszott faszi próbál ismerkedni, néhA befigyel 1-1 csaj de bűn rondák.


Humor kategória: erőltetett poénok, hülyeségek.


Emberek: vannak kérdések amivel provokálni akarják a népet, véleményezd ezt azt kérdések és néha tényleg van olyan hülye kérdező aki komolyan gondolja a hülyeséget, ezeken szoktam jót nevetni.

2021. máj. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Politika kategóriában több humor van mint a humor kategóriában.
2021. máj. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Ezt miért nem a szerelőtől/orvostól/állatorvostól kérdezed, ezt miért nem guglizod ki, ez téged miért érdekel, ehhez mi közöd, nem mindegy neked, nyomi vagy, hogy ezzel foglalkozol, troll ez a kérdésed, kamuzol, lusta disznó vagy, miért nem teszel magadért, erről te tehetsz, bezzegén...



A kérdezők leugatása és a válaszolók "tökéletessége" irritál a legjobban.


Én személyesen a kamukat, szokásos trollokat át tudom ugrani, de amikor ébredés után félálomban találok érdekes kérdéseket, amiket megnyitva azt látom, hogy a kérdező gyalázása zajlik...


2020 maximum abban különb, hogy szerintem kicsúcsosodtak ezek a jelenségek.



Amúgy személyesen az volt kellemetlen, hogy valami nagyon fájt nekem, tettem fel kérdéseket, amik arról szóltak, mi mindent meg nem teszek az ügy érdekében, erre válaszok: lusta tetű vagy, így persze, hogy nem sikerül.

2021. máj. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Továbbra is igen hasznos oldalnak tartom. A feltett kérdéseimre legtöbbször megkaptam a használható választ, és válaszaimmal én is próbáltam segíteni másoknak.
2021. máj. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Már évek óta nem az igazi.

Régebben lehetett itt jókat beszélgetni, csajokat felszedni (nem is akármilyeneket) stb

Most meg sehol senki értelmes.

2021. máj. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
#19 A világ öregszik, komolyodik, már nem azt tartja fontosnak hogy nevessen és beszélgessen egy jót, hanem hogy az életben egy kicsit is sikeres legyen!
2021. máj. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!