Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A tiktok mi alapján dobja fel...

A tiktok mi alapján dobja fel az én foryoumba egy adott ember videóit naponta töbször is amikor én semmi interakciót nem is csináltam ?

Figyelt kérdés
Tehát van egy illető tiktokon akinek egyáltalán nincs sok követője nem követem és még nem is lájkoltam egyik videóját és ügye a tiktok ezek alapján és érdeklődés alapján dobja fel a videókat, tehát mivel eddig többször is feljött a videója és nem sziveztem nem is követem meg nem is kommenteltem egy videója alá sem mégis állandóan videója jön fel nekem foryouba .általában ilyenkor az algoritmus úgy van vele hogy jó engem nem érdekelt ez az ember nem váltot ki belőlem semmi interakciót akkor ingornálja nem dobja föl többet a foryouba , de ennek a személynek a videóit mégis feldobja .De miért ? Vagy ő be tudja állítani hogy nekem feldobja a videóját ?vagy ez csak valami hiba ?
2021. márc. 14. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szokott ilyeneket csinálni, de nem tudom, hogy miért. Ezekre általában rányomom, hogy "🚫Nem érdekel".
2021. márc. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Engem igazából ő nem zavar mármint ez a személy egy lányról van szó egyébként , másnál viszont én is vagy a nem érdekellre nyomok vagy szimplán letiltom
2021. márc. 14. 18:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!