Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem jön össze semmi az...

Miért nem jön össze semmi az életemben?

Figyelt kérdés
33 éves vagyok és tényleg egy peches ember vagyok akinek semmi nem sikerül az életében. Nincs szerencsém gyerekkorom óta semmiben. Kísért a balsors ráadásul pszichés beteg is vagyok szorongok pánikbeteg vagyok. A kapcsolataim nem működnek mindig csak veszekedések vannak soha nem találom a nekem való társat. Szüleim sincsenek már :( Nagyon egyedül érzem magam hiába van párom. Elegem van hogy lehetnék szerencsésebb ember?
2021. márc. 12. 14:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%

Én eladnám a lelkem.

Bár ez nem az ezotéria témakör. :D

2021. márc. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
Azért, mert pszichés beteg vagy. Sajnálom, de az az igazság, hogy őket alig veszik emberszámba, hozzáteszem jogosan. A legtöbb beteg képtelen a normális viselkedésre. Mielőbb kezeltesd magad!
2021. márc. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2 es már meg se haragudj de úgy beszélsz rólam mintha én bolond lennék pedig egyáltalán nem vagyok az a pánikbetegség az nem azt jelenti hogy bolond valaki hanem hogy gyenge az idegrendszere ki vannak készülve az idegei a sok rossz dolog miatt amik történtek vele. Szedek gyógyszert a betegségemre de ép elméjű ember voltam mindig is csak az a baj hogy nagyon peches vagyok semmi nem sikerül :(
2021. márc. 12. 14:49
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

3

Hát de pont ez az. Nem sértésből írtam. Ha nem bírjátok a mindennapi stresszt, akkor ne várjátok, hogy átlagos emberként viselkedjenek veled. Nagyon sok munkahely kiesik így, a vállalkozás szintúgy.

2021. márc. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát akit megállás nélkül stressz helyzetek érnek az előbb utóbb besokal aztán jönnek az ilyen betegségek.
2021. márc. 12. 15:01
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem igaz. Egy egészséges ember nem lesz pszichés beteg a stresszes helyzetek miatt. A környezetemben egyről sem tudok. A mindennapi stresszel igenis meg lehet birkózni. Vagy szerinted mindenki pánikbeteg? :D
2021. márc. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
aki egy kicsit is érzelmes gyenge lelkű ember az előb utóbb sajnos megbetegszik és pont ez a baj hogy az kapja meg ezt a betegséget aki nem érdemli meg.
2021. márc. 12. 15:06
 8/11 anonim ***** válasza:
A felfogás maga a probléma. Miért érdemli meg az érzelmes ember a sikert? A társadalmat nem ez alapján építjük.
2021. márc. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia! Pánikbetegként írom, hogy félig-meddig igaza van az előttem hozzászólónak, mivel nem vagyunk nagy számban félig nekünk kell alkalmazkodni a világhoz. Sok egészséges ember nem tud mit kezdeni a pánikbeteg emberrel, annak a szorongásaival, kiakadásaival, frusztráltságával, depressziójával. Hogy a betegségünk miből ered, azt nem tudom, sokszor valóban irracionális a félelmünk vagy a testünk reakciója egy-egy helyzetre. Mindennapi stressz mindenkinek van, mi valamiért érzékenyebben reagálunk ezekre a dolgokra. A nagy büdös igazság az, hogy vagy alkalmazkodunk, vagy b*szhatjuk az életünket úgy ahogy van. És hidd el, jobb ha nem süllyedsz el a lelki mocsárban örökre.

26/L

2021. márc. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9 es szerintem meg igenis sok pánikbeteg van szerte a világon és egyre csak több lesz. Benne vagyok pánik meg szorongó betegek csoportjában ott is rengetegen küzdenek ezzel a betegséggel sajnos. Sokan a poklot élik át mert olyan testi tüneteket produkál ez a betegség minta tényleg lenne valami komoly suervi baj aztán nincs. Jó magam is már tavaly október óta küzdök ezzel a betegséggel a kínokat élem át és sokan azt mondják ez a betegség fejben dől el a nagy francokat akinek már olyan súlyos az állapota azon nem. segít semmi csak a gyógyszer de sajnos sokan még gyógyszer mellett is rosszul vannak. Szóval sehogy sem jó :(
2021. márc. 12. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!