Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az idióta szomszédom moert...

Az idióta szomszédom moert hívja úgy a kistestű kutyám hogy szutyok?

Figyelt kérdés
Már többször is közöltem vele fennhangon, hogy van neve is is és nem szutyok meg cuccok... Normális? Szóvá tettem erre forgatja a szemeit? Ez tényleg egy primitív vén b... I
2021. jan. 4. 00:32
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Én néha azt mondom a cicámnak, hogy te kis padlópiszok.

Mert olyan kicsi mint a porcica.

Na most vagy utálja a kutyád, vagy csak asszociál amikor meglátja.

2021. jan. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Mert látványosan bosszanthat egy kis energiabefektetést igénylő dologgal
2021. jan. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Mert valószínűleg amit már biztos hallottál, sokan nem tekintik a kis testű kutyákat igazi kutyáknak.

Számukra a kutya magassága a térd fölött van, és képes a házőrzésre.

Plusz örömteli lehet neki az hogy látja téged ezzel bosszanthat.

2021. jan. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de az ő kutyája se sokkal nagyobb az enyémnel... Ezt el felejtettem közölni!
2021. jan. 4. 10:32
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

Ugyanazért, amiért mi autósok más kocsiját szemétládának, meg f*stalicskának, meg betegágynak hívjuk.

Nehogy azt hidd ám, hogy össznépi lakótelepi kutyasétáltatáskor mindenki tényleg imádja a "cuki fifikét" a játszótér melletti beszélgetéskor. Sokan úgy gyűlölik a másik kutyáját, hogy legszívesebben az égig rúgnák műholdnak.

Ez a magyar képmutatás.

A szomszédod legalább nyílt és őszinte.

2021. jan. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5 csak azt nem értem mi jogon hívja így a kutyám? Én nem szóló meg az övét! Szerintem akkor is egy primitív vén b..i!!!
2021. jan. 4. 12:23
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
Kérdezz vissza hogy a maga szutyka hogy van? Esetleg mondható a feleségére, hogy az a csoffadt ribbbbanc. Hátha észreveszi magát. De őszintén szólva kár ezen pörögni.
2021. jan. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7 kipróbálás hát veszi a lapot! Köszi szépen!

Csak itt az a legfobb probléma, hogy a szép szóból, a normális beszedbol nem ért! És már lassan több mint 1 éve ezt játszik és már nagyok sok! Köszi szépen

2021. jan. 4. 13:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!