Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vajon hány embernek lesz ez a...

Vajon hány embernek lesz ez a karácsony az utolsó vacsora?

Figyelt kérdés
Azaz akik covidban meghalnak majd karácsonykor az össze jövetelek miatt pl. Hány ember lesz aki meghal karácsonykor ti mire tippeltek. Hánynak lesz ez az utolsó vacsorája? (plusz akik ezen kívül is meghalnak olyan is van) De én most covidban elhunytakra gondolok. Mennyivel lesz más ez a karácsony mint a többi? És az lenne még a kérdésem hogy szerintetek szigoritanak e vagy lazítanak a korlátozásokon. Szerintetek mennyire fogják megszegni az emberek a korlátozásokat? Ja és lehet e tudni hogy mely városokban tombol ez a híres vírus (hol van a sok halott?

2020. dec. 20. 17:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
83%
azoknak a családoknak lesz nehéz, akik most egyedül hagynak időseket, akik majd belehalnak valamibe az év során, és az utolsó karácsonyon egyedül voltak, mert cilike néni sggét nyalni sokkal fontosabb, mint az idős rokonokkal törődni. amúgy a teles halálozási szám is nagyobb lesz követező évben mint szokott, mert rengeteg embert nem kezelnek már, mert hisztizni jobb mint dolgozni.
2020. dec. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
23%
Miért ér többet a mentális gyengeség, mint a fizikai? Úgy értem, sokan azt mondják, hogy aki gyenge, van betegsége, az meghal, ez az élet rendje. Ez miért nincs a mentális egészségre is lefordítva? Aki nem tud egyedül lenni, az gyenge, haljon meg?
2020. dec. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Firedoom ***** válasza:
77%
Nem lesz tomeghalalozas karacsony utan sem. Boltba gondolom eddig is jartal, feltetelezem dolgozol is. Kontaktok vannak mindenhol, fizikailag lehetetlen enelkul eletben maradni, hacsak nincs egy tanyad valahol, ahol onellato eletnodot folytatsz. Raadasul ha csak az alap 75000 atlag negyedeves halalozast nezzuk amihez jon 8000 koruli eves covid halott nalunk, akkor az tovabbra is elenyeszo. Annyi az egesz, hogy most ez kap nagyobb hangsulyt...
2020. dec. 21. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
72%
Annak a családnak nehéz akinek ilyen hülye tagja van mint a kérdező...
2020. dec. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
22%

"Boltba gondolom eddig is jartal"


Hát én nem tudom, te mit művelsz a boltban az emberekkel, mert én a családommal ölelkezem, puszilkodom, szeretgetem őket.

2020. dec. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Firedoom ***** válasza:
77%

Bocsassatok meg, ha nem voltam egyertelmu... Azoknak akiknek nem volt nyilvanvalo, hogy a kontakhelyzetekrol beszelek, azoknak mondom: hogy a fentebb megfogalmazott valaszomban a kontaktokrol beszeltem.

Szo nem volt a boltban masok olelgeteserol, de remenyeim szerint az elobb ertetlenkedo(k) is megfogja(k) azt a q*va kosarat es abba pakoljak a szarjukat es nem a mikulas zsakjaba. Stb stb

2020. dec. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Nem nem drágáim félre értetek. Én vírus szurkoló vagyok csak szólok.

Azért írtam így a kérdést mert ha máshogy írom nem jön ennyi válasz rá. Meglehet nézni a többi kérdéseim is. Egyébként azt az elvet vallom hogy mivel Túlnépesedés van 7 milliárd ember. És csak 1 milliárdnak kellene lennie akinek lenne bőven termőföld állatai ivóvíz öntöző víz kényelem mező legelő az állatoknak stb.(és nem ennyi város és betondzsungel)

Az a család aki nem termel pedig így járt. Tanya vonz engem. Most falun élek de így is vannak állataim csirke stb ami bio házi. És minden nyáron házi zöldség gyümölcs befőtt lekvár. Mindezt Lányként. Tehát nem az a kényelmes lány vagyo

2020. dec. 21. 17:30
 18/20 anonim ***** válasza:

Kérdező, gondolom az internetet is saját magad termeled meg magadnak a kiskertedben, a mobiltelód/tableted/laptopod, amiről netezel, az meg valami komposztálható anyagból készült, ugye, ami szintén házi készítésű, mint a lekvár? :DDDDD

Miért gondolod, hogy te benne kellene, hogy legyél abban a bizonyos (szerinted) 1 milliárdban és milyen alapon kellene eldönteni, hogy még kik lehessenek benne?

2021. jan. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Azért mert a föld azé aki megműveli nem szennyezi tiszteli és komposztál stb. Ellenben egy varosinak hiába adnánk a kezébe vetőmagot ásót kapát stb éhen halna.
2021. jan. 17. 17:45
 20/20 anonim ***** válasza:
Szóval akkor megint milyen eszközről netezel és hogy fogod majd komposztálni, ha bedöglik?
2021. jan. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!