Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jól sejtem, hogy akik ilyen...

Jól sejtem, hogy akik ilyen tv műsorokban szerepelnek, azok velem szóba se állnának?

Figyelt kérdés
Nem vagyok se okos, se ügyes, se tehetséges, sokan azt mondanák rám hogy egy senki vagyok kb. És szoktam nézni tv-ben ilyen műsorokat mint a Konyhafőnök, meg mondjuk amikor van akkor pl. X-faktort meg kvízműsorokat. És nem arra gondolok amikor valami hírességek szerepelnek, hanem amikor tök átlag emberek, azok is valószínűleg mélységesen lenéznének és szóba se állnának velem? Meg ha rájuk írnék valahol, nem lennének velem kedvesek?
2020. aug. 21. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én megfordítanám. Nekem eszembe sem jutna olyan emberekkel társalogni, akiknek az az élete célja, hogy ilyen századrangú műsorokban "sztárok" legyenek.
2020. aug. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá egy olyanra aki az Észbontókba szerepelt, na az lehet le fog nézni, de a semmire, max beképzeli magának.
2020. aug. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En Malajziaban szerepeltem TV-ben (tobbszor is) es volt, hogy filmszerepet is kaptam, es szoba allok veled. Mit szolsz? :)
2020. aug. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez ember függő. Meg aki egy országban híres, azt nem hívnám híresnek, maximum lokális hírességnek.

Én ausztriában barátkoztam össze egy másik snowboard-ossal és fogalmam se volt, hogy ő ki. Egészen estig, mikor kértem nevet és azt mondta, ne közösségi oldalon keressem, ha nem erre a számra írjak. Mint kiderült egy híres műsorvezető volt. Azt mondta, általában nem barátkozik így helyiekkel, mert nem biztos megbízhat egy olyanban, aki csak a hírneve miatt barátkozna vele. Nekem természetesen fogalmam se volt, hogy ő ki és csak egy szimpatikus férfinek láttam akivel jól elbeszélgetek és hasonló humorunk van. (Akit érdekel privátban leírom a nevét).


Szóval ez relatív. Biztos van ausztriában is olyan sztár, akinek a közelébe nem mehetnék és ha hozzá szolnék is lenéző lenne, de ez nem mindenkire igaz.

2020. aug. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!