Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan találhatok meg valami...

Hogyan találhatok meg valami olyat amit nem ismerek?

Figyelt kérdés
Nem tudom oda az utat sem.Sejtésem van,hogy mit kéne tegyek,meg merre kéne menjek,de nem tudok valami olyat megtalálni amiről azt se tudom,hogy mi az és hogyan kell eljutni oda.Tisztára,úgy érzem magam,mint a Rossz tanuló felel című novellában a rossz tanuló.Sejtem,hogy valami önmagamat adásról van szó,meg szerénységről,meg szeretetről,de hogy mi lesz ebből...Az aranyszablyról is hallottam ilyen emberektől,de nem tudom hozzá kapcsolni.Vagy úgy fogok járni,mint a rossz tanuló?Elégtelen osztályzatok miatt a szeretet osztályába soha nem léphetek fel.Hogyan találták meg a helyes utat,azok akik így voltak evvel valahogy.Bármerre megyek csapda.Vagy a másik oldalra születni kell?Valahogy tovább kéne mennem,de hiába.Csapda,csapda,csapda.Azt se tudom,mit csinálok.Csak valamerre ész nélkül megyek.A hibáimat is amiket emiatt okoztam,hogyan fixálom?!Hova menjek tovább?Ha tovább is megyek,mi lesz?!Még álmaimban is terror volt azon a helyen ahová járnom kell hamarosan 6 évig.Üveges szemek.Akinek nem egyértelmű a szeretet keresem önmagamat adás által amihez szerénység kell.Ebbe bele őrülök.Nem adom fel.Mi az amit udnom kell?Mi az?Mit kéne lássak?Voltam álszent,egész nap ilyen ágyon fekvő és olyan is akinek szintén üveges a szeme,de olyan mint egy átlagos ember..Mi az út?Kezdek "elaludni",de küzdök.Ha kell az álszentségtől éíptek fel újra mindent!Mi az út?Hogyan jutottatok ki?!Megőrülök!Az álszentséghez elég elolvasni a Bibliát,majd az ágyon fekvősdihez elég azután a Bibliábak ellent szegűlni miután már hatalmasak a szemeim.A közönségshez pedig ezek után fel kell magasztaljam,de nem mindegy hogyanEzek viszont nem adják önmagukat!Mit?!Próbáltam álszentté válni,de nincsen értelme,még meg is feledkezek arról,hogy önmagamat kéne adjam.Merre.Ha én bárkit át tudok vinni ezeken,biztosan nektek is menni fog.Hogyan juttanátok el valaki olyat oda,ahol még sohasem volt?

2020. júl. 29. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
6 év? Véletlen nem szegedre jelentkeztél orvosira? Ha igen első héten azonnal meg akarlak hívni egy italra.
2020. júl. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"Akinek nem egyértelmű a szeretet keresem önmagamat adás által amihez szerénység kell." Így sem egyértelmű. Fejtsd ki, miből gondolod, hogy ez az optimális módszer a jelenlegi helyzeted meghaladására.
2020. júl. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
baratom, bekene fekudnod a zartra egy hetre, mert nagyon szornyen zavaros dolgokat beszelsz. Kezdessz bedilizni
2020. júl. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1 Nem. :(

#2Hosszú.

2020. júl. 29. 20:17
 5/6 A kérdező kommentje:
#3 Én tudom miről beszélek és tudom,hogy csak részben hülyeség.Valahol tutu írtam valami hülyeséget.
2020. júl. 29. 20:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Van egy rossz hírem számodra: Nem te választod,választasz, hanem ő választ azt akit akar.


Próbáld emészteni.

2020. júl. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!