Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ember miért kapja mindig...

Az ember miért kapja mindig ugyanazt a leckét?

Figyelt kérdés
Azt mondják, ha nem tanulunk meg valamilyen leckét, akkor az élet újból és újból feladja nekünk. Így vagyok a munkahelyekkel. Mindig szeretem a hivatásom, de az ottani vezetőség tesz róla, hogy szabadidőmben ne legyen kedvem rá gondolni, sőt egyenesen az ellentétét érezzem, mint amit az elején. Ez mindig így megy. Mindig. Anyukám barátja is mindig olyan, hogy nem köszön anyukám gyerekeinek (testvèremnek, nekem), de ettől függetlenül magabiztos a tartása, énképe magával szemben. A rokonoknak kedveskedik, dìcséri őket.A kis nyugdíjára kifejezetten büszke. Mindig ilyen pasikat talál magának anyám.Hogyan tudnék a leckéken változtatni? (17/F)
2020. júl. 20. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem alapvetően nem kapja mindig ugyanazt a leckét az ember, maximum, mivel nem tudja kezelni a helyzetet, feltűnőbb, ha újra kifogja.

Az a helyzet, hogy a legtöbb magyar helyen a főnök egy gyökér. Ez nem lecke, ha megtanulod, ugyanezt fogod tapasztalni. Tojj rájuk.

2020. júl. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Monjad neki,h “Csokolom,orulok,h megint latom a bacsit..” Na ez szerintem jol felidegesiti 😂


Kellene neked egy jo nagy 70 kg-os kangal. Az megtanitana koszonni. Be se engedne 😂


Kerdezd meg anyad,h miert nem koszon neked a bacsi.


Vagy a faszit kerdezd meg megerkezeskor;” Nekunk mert nem koszon a bacsi??”

2020. júl. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Anyukád hány éves - és a barátja?


Hogyhogy nyugdíjas máris a férfi?

2020. júl. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!