Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha elnyomnak...

Mit lehet tenni ha elnyomnak az iskolában?

Figyelt kérdés

Az van, hogy magamtól is rájöttem illetve mondták már mások is, hogy félnek, hogy én leszek a suli legmenőbbje és emiatt a hátam mögött kiadták sok embernek, hogy kiközösített legyek, ne barátkozzanak velem és ez így is van. Mindenki kerül. Remélem itt azért jóindulatú emberek fognak válaszolni arra, hogy mit gondoltok erről és ha van itt valaki elég kedves akkor tanácsot is adhatna, hogy mi legyen.


16/N


2020. júl. 20. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Neked még júliusban is van iskola? Vagy inkább csak kamu a kérdés?
2020. júl. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most nem kérdezhetem meg?
2020. júl. 20. 18:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük, ha azért nem barátkoznak veled, mert valaki azt mondta, akkor nem is érdemlik meg, hogy foglalkozz velük. Barátkozz sulin kívül. Én is ezt tettem és bevált.
2020. júl. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kornikus00 ***** válasza:
Így nehéz tanácsod adni ha semmit nem írsz le magadról. Miért délnek tőled nő létedre? A lányok félnek, fiúk? Vagy mind 2? Netán gyúrsz vagy fiús vagy? Valamit írj magadról mert így nehéz bármit is írni!
2020. júl. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mind a fiúk, mind a lányok. A legszebbnek tartanak a suliban csak nem akartam ezt leírni.
2020. júl. 20. 18:30
 6/7 Kornikus00 ***** válasza:
100%
Talán irigyek rád! A fiuk meg talán beképzeltnek tartanak, vagy csak simán azt gondolják semmi esélyük nálad, így inkább ez valami védekezési mehanizmus náluk. A suli az ilyem nem szabad komolyan venni, majd kinövitek!
2020. júl. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Koncentralj inkább azokra az emberekre akiket kedvelsz, és éld túl valahogy :)
2020. júl. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!