Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha az alapok nincsenek rendben...

Ha az alapok nincsenek rendben az életünkben, akkor miért akarunk még rá èpìtkezni?

Figyelt kérdés
Hangulatember vagyok nagyon. Egyszer nagyon gazdagnak érzem magam, máskor meg az emberek megértő támogatására lenne szükségem. Egyszer minden kell nekem, máskor meg mindent másokra hagyok. Egyszer fogyózok, máskor meg dupla lángost eszek.Egyszer mindent a családomért, máskor èn szeretnék érvényesülni.Ettől függetlenül terhelhető vagyok, rengeteg terhet tudok cipelni a hátamon, ha rossz dolog ér, nem hárìtom másra, tudom hol hibáztam. Azt mondták erre nem lehet épìtkezni. Igaz ez?
2020. júl. 17. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:

*Azt mondták erre nem lehet épìtkezni. Igaz ez?


Nem:D Pergesd le, hogy ki mit mond:) Tudod: kibicnek semmi nem drága. Ők rád mondják ezt, és te már kettő "házat" is felhúztál közben:D ez így szokott lenni a hozzád hasonló emberek életében.

2020. júl. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1+ sose figyelj arra ki mit mond-főleg ha rosszindulatúak, álságosok, és irigyek-ezekre sosem kell figyelni. Te tedd meg a tőled telhetőt,emberileg is, munkailag is, barátilag is és akkor nincs baj.
2020. júl. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1+Egyébként is, az alapokat nem erre kell mondani-nem talmi dolgokra, hanem:


Becsület, tisztaság, hűség, egyenesség, őszinteség, lojalítás, kitartás,intelligencia és szeretet-ez az alapok. Erre jön minden egy embernél.

2020. júl. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A legtöbb embernél nincsenek rendben az alapok, de az évek múlnak, az élet halad és ők is haladni akarnak vele. Vagy egyszerűen át sem gondolják a helyzetük és csinálnak dolgokat, mert miért ne.


Hány éves vagy? Mert úgy tűnik, mintha még tini lennél. Amivel nincs gond. Sőt, a húszas éveid elején is oké még a helyzeted. Nekem az egész olyan, mintha egy kényelmes életben ellennél.

2020. júl. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nahát, pont olyan vagy mint egy normális ember!

"Egyszer nagyon gazdagnak érzem magam, máskor meg az emberek megértő támogatására lenne szükségem."

ezzel a legtöbbünk így van. kivéve ugye ha anyagi támogatásra gondolsz, ezesetben meg kéne tanulnom beosztani a pénzed


"Egyszer minden kell nekem, máskor meg mindent másokra hagyok."

mármint egyszer önző vagy, máskor adakozó? vagy egyszer te akarod irányítani a dolgokat, máskor hagyod hogy más irányítson? igazából nincs baj egyikkel sem


"Egyszer mindent a családomért, máskor èn szeretnék érvényesülni."

nem áldozhatod fel mindig magadat, és nem is lehet ezt elvárni senkitől


"Ettől függetlenül terhelhető vagyok, rengeteg terhet tudok cipelni a hátamon, ha rossz dolog ér, nem hárìtom másra"

ez becsülendő

2020. júl. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5 *nahát, pont olyan vagy mint egy normális ember!


Jó ezt olvasni:DD a sok bolondság után:D

2020. júl. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha tudjuk, hogy az alapokkal gond van, akkor érdemes azt tisztába tenni előtte.
2020. júl. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!