Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani olyan oldalt...

Tudnátok mondani olyan oldalt neten ahova nem kell regisztrálni és úgy lehet beszélni másokkal?

Figyelt kérdés
Tudom hogy van ilyen de elfelejtettem a nevet. Kameran beszélsz nem csak írsz

#Bedzelgetes
2020. júl. 15. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Omegle?
2020. júl. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Chatroulett amikor videochatelsz. Vannak ilyen alkalmazások is.


A chatroulett-re azt mondjak hogy mar nem olyan mint volt tobb a perverz.


Az alkalmazasok kozul kiprobaltam egyet ne kerdezd mi volt a neve mar nem emlekszem. Nyelvgyakorlas miatt de szinte csak perverzt vagy arabot vagy indiai csoportot dobot akik piacon bamultak a képernyőt. Nagyon necces volt. Szoval kb. 1 mp-ig bamultak a plafont mire kikapcsoltam es eltávolítottam az alkalmazást.


Ami nem videochat és magyar az annotalk, ismeretlenek. A kék anotalk a legújabb de ott is kevés az értelmes.


Nagy többseg ugy indit hogy szia kor?


Ha valaki ertelmesen indit es erzodik az iroi stilusan az eq es iq akkor szerencsesnek mondhatja magat az ember. Ha pc jatekhoz hasonlitanam olyan mint egy idonkent unalmas nehezen szintet lepheto jatek.


Elerhetoseget se nevet nincs ertelme adni szoval cimbizeshez is szerencse kell bar en mar csak beszelgetesre hasznaltam es elvbol nem adtam senkinek elerhetoseget, akit igazan erdekelsz az nem keri mar az elejen es az sem garancia hogy utana toszavakban valaszol vagy a beszelgetes kozben eltunik vagy utana is szimpi lesz-e.

Szerintem a szemelyes cimbizesnel nincs jobb ott nem latatlanul beszelgetsz, tobb mindent le tudsz szűrni es el tudod dönteni hogy szimpi vagy sem.


Sajna az anotalkot nem fejlesztettek nem lenne rossz ha lenne kategoria választo de igy az ertelmesek inkabb nem nagyon hasznaljak. Pedig egy kettotol sok mindent lehet tanulni pl. Kertesz mernoktol mire figyelj a novenyeidnel mert szeretnek mesélni. Ezert lenne jo a kategoria. Aki az ösztöneivel akar foglalkozni azokkal nem kene mert egyiket se erdekli a tudomany vagy a termeszettudomany. Nekik ott lenne az a bizonyos kategoria kulon. Es lenne tobb kategoria hobbytol kezdve a kulonbozo tudomanyokig, szakmai kategoria, ha oda beteved egy perverz akkor lenne rajta perverz szűrő xxx-es szavakra kidobná es stb. De ugyse fogjak fejleszteni sajna pedig az ötlet jó csak bizonyos emberek hülyeségre használják.


Szóval nem tudom te mire akarod hasznalni de en tobb chat oldalt nem ismerek meg mostansag nem is hasznalom.

2020. júl. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Anotalk.

[link]

2020. júl. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!