Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon divatja...

Szerintetek nagyon divatja múlt sz Edina név? Nekem most nagyon megtetszett. A fiú nevünk már meg van a lány még nincs.

Figyelt kérdés
2020. júl. 12. 11:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Valóban ritka manapság, de nekem pl. tetszik. Komoly és okos nőt képzelek el ilyen névvel.
2020. júl. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nagyon szép név, nekem tetszik. Nem találom divatja múltnak, így belegondolva csak fiatal nőket ismerek, akiket Edinának hívnak. Arról nem is beszélve, hogy ez tipikusan olyan név, ami később sem lesz kínos a kislány számára, és időskorban is jól áll. (Nem úgy például, mint a Jennifer nèni.) És még becézni is jól lehet.
2020. júl. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is tetszik és annak ellenére, hogy nincs ilyen nevű ismerősöm, én is az 1. válaszoló által felvázolt tulajdonságokat képzelem el. Ugyanakkor gyerekként lehetne becézni Dinának, ilyen nevű osztálytársam volt általánosban.
2020. júl. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
42%
Divat szerint neveznéd el a gyereked?
2020. júl. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Nekem az Edina név mindig is tetszett. Tény, hogy egy embert sem ismerek ilyen névvel, lehet, hogy ma már nem olyan gyakori név, de az miért baj? :) Szerintem pont jó, ha nem olyan gyakori egy név, mert úgy különlegesebb.
2020. júl. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem jó név,legalábbis 1000-szer jobb mint az Elga,Egberta vagy az Euridiké.
2020. júl. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%
Két Edinát ismerek, mindegyik tanult, okos, intelligens ember.
2020. júl. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem divatjamúlt, de nekem nagyon tetszenek az olyan nevek, sőt, szinte csak azok tetszenek, bár nekem az Edina pont nem :( Kövér lány jut róla eszembe :( Ez szubjektív részemről teljesen, de én úgy gondolom, hogy divatjamúlt nevet adni jó dolog, különleges. (Olyan szempontból viszont meggondolandó, hogy lehetséges, hogy ő nem fogja magát jól érezni egy ódivatúbb névvel, ez persze személyiségfüggő.)
2020. júl. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem az Edina teljesen jó név. Kellően ritka ahhoz, hogy ne legyen minden osztályban min. 2 ilyen nevű lány, de nem annyira, hogy a gyerek mindenhol ezzel tűnjön ki. Nekem tetszik.
2020. júl. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%

Gyönyörű név. S nemcsak azért, mert unokatestvérem is Edina.

A mai trendi nevektől hányok. Azokat meg végképp sajnálom, akiknek olyan neveket adtak fonetikusan, mint a Dzsesszika vagy Dzsenifer...

2020. júl. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!