Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az hogy néz ki, ha valakinek...

Az hogy néz ki, ha valakinek nincs melle, de formás feneke van?

Figyelt kérdés
Kis mellem van, a fenekem se nagy. A mellemet majd 18 éves korom után megcsináltatom, a fenekemet nem, mert azt edzéssel is lehet, feleslegesen meg nem akarok még egy műtétet. Az hogy néz ki, ha valakinek nincs melle, de hátul meg nagy a popija? Mert szerintem úgy nem jó, nem esztétikus, szerintetek?

2020. júl. 9. 10:12
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

nekem tetszik a kis mell, kis popsi együttállása

vékony lányokon főleg

2020. júl. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Gyakori a kis mell kerek fenek. Es jol nez ki. Sok sok ilyen sexy csajt talalsz instan. Feseleges szerintem a mutet.
2020. júl. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

Formás kis mell, vékony derék+kerek popsi egy vékony nőn az sosem csúnya.

Eszedbe ne jusson műttetni magad. Onnantól kezdve sosem leszel olyan mint voltál.

2020. júl. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
A lapos popsi, nincs derék az a nem szép és sajnos azt még vékonysággal sem lehet eltüntetni.
2020. júl. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel, hogy nem leszek olyan, mint voltam. Pont ez a cél.
2020. júl. 9. 11:54
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Körte alkatnak hívják. Sokak szerint az egyik legnőiesebb testalkat, - nincs mindenki oda a nagy mellekért, sőt van, akit eleve taszít.
2020. júl. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
+ Nagyon sok országban, - kifejezetten a latin nemzeteknél az ilyen formát tartják szépségideálnak.
2020. júl. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Mi lesz ha apu nem ad rá pénzt? Akkor előtte meg kell am keresni a ravalot.
2020. júl. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!