Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik, hogy soha nem lesz...

Létezik, hogy soha nem lesz senkim?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy ezt csak jelenleg érzem így, de nem nagyon vágyom kapcsolatra. Sem barátira, sem szerelmire. Elvagyok én magamban, nincsenek veszekedések, nyavalygások és tudok koncentrálni a tanulásra, sportra. Persze nem vagyok rosszba senkivel, de nem nagyon van olyan, akivel szoros lenne a barátságom. Na szóval. Nagyon szeretem a családom, rengeteget vagyok a tesómmal, unokatesómmal. Én nem vágyom másra. Később szeretnék egy jó munkát, sportolni. Lehet, hogy csak azért érzem így, mert most ilyen korban vagyok, vagy csak átmeneti állapot.
2020. júl. 2. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor semmi sem biztos, bármi lehetséges. Ki tudja mit hoz még a jövő. :)
2020. júl. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy sok ember vágyik ezekre, neked nem kötelező. Lehet azzal dobálózni, hogy az ember tárasa lény, meg hasonló tucatszövegek, és ez valóban így is van, mindenkinek szüksége van valamilyen mértékben társas kapcsolatokra, de senki nem szabhatja meg neked, hogy te ezt kivel, milyen mennyiségben és milyen formában vagy köteles megélni. Valakinek ehhez párkapcsolat kell, valakinek barátok, valakinek rokonok, valakinek meg mindennapi kis beszélgetések idegenekkel. Nem vagyunk egyformák.
2020. júl. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, nálad esélyes, hogy legyen valakid, csak hagyj magadnak időt.
2020. júl. 3. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!