Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Évihez Ádámon kìvül milyen...

Évihez Ádámon kìvül milyen ffi nevek illenek?

Figyelt kérdés
2020. júl. 2. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik.
2020. júl. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mióta szokás női neveket férfi nevekkel "párosítani"? 😄
2020. júl. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jenci,Pisti....
2020. júl. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha írnál egy vezetéknevet, akkor tudnánk segíteni. Kétpetéjű ikrek, vagy jön kistesó, esetleg csak úgy szeretnél valamilyen fiúnevet párosítani az Éva névhez?
2020. júl. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jozsi.
2020. júl. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Remélem nem Éva vagy és Ádám akarsz lenni :D Bocsi, de muszáj volt, egyébként jogos, hogy mi az ok? Tesó? Regényt írsz? Tesónak ne Ádám legyen, mert az szerintem Biblia miatt nem lenne "szép". Bármi mást választanék, ha Éva, és ugye rövid a név, gondolom hosszú a vezeték név akkor Erik, Márk, Máté, Ákos, az Ábel, Ottó, Ödön nekem nem tetszik, a Béla rímel Évával, Péter is passzentos :D Regénynek ha nem szerepel vezetéknév, akkor pont hosszabbat, hogy ne hasonuljon és jó legyen kiolvasni Éva és Zoltán mennek a sivatagban ... de Évához tényleg Ádámon kívül bármi, tehát nekem csak azt ne ...
2020. júl. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!