Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tinderen minek áll párba...

Tinderen minek áll párba velem egy 30 éves pasi, miután azt közli vele, hogy ocsmány és ronda vagyok?

Figyelt kérdés

Annyit válaszoltam neki, hogy ez elég buta megnyilvanulasai volt tőle és nem értem akkor minek állunk párban... Itt most szebben fogalmaztam picit... Az volt a válasza erre, jogos túlzásba esett és mivel nem voltam hajlandó válaszolni a többi üzenetére meg még is kérdezi... Most végleg el űzött magától?

Az ilyen az normális?


2020. jún. 26. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nem normális

engedd el, ne is válaszolj neki semmit, az fáj ezeknek

ha levegőnek nézel ilyen rosszindulatú embereket, teljesen kiakadnak

2020. jún. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tény nem vagyok szépség kirajno, van nála b csúnyább is és szebb is. A szépség relatív... De ez... Egyszerűen nem értem. Nem bántottam, eddig ikyet meg nem igazán kaptam senkitől
2020. jún. 26. 18:07
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele. Mindig is voltak, vannak és lesznek szánalmas kis trollocskás. Emiatt egy pillanatig nem éri meg rosszul érezned magad :)
2020. jún. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokan feljàrnak ilyen oldalakra trollkodni, meg kiélni magukat. Sokan jobbra húznak mindenkit, aztán 1-2 mondat után próbálnak megsérteni, vagy valami még rosszabb. Nem kell felvenni ezeket lelkileg, ezek mind mentàlisan nyomorult emberek, akiknek ennyi örömük van az életben.

Szerintem töröld le, és szedd le inkább a Badoot, tapasztalataimat szerint ez egy fokkal jobb. Bár ne számíts arra inkább, hogy fogsz találni randipartnert, vagy esetleg kapcsolatot. Nekem Tinderről volt kapcsolatom, de egy igazi pszichopatàval álltam össze így visszagondolva. Volt ezen kívül egy randim is, de az a pasi sem volt normális. Neten ismerkedni maga a Pokol, már nem egy netes ismerkedésem volt, szóval tudom.

2020. jún. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítséget és a válaszotokat!

Töröltem magam, nem tudok el siklani felette de már alakul. Csak nem értem az ilyen embereket. Nagyon köszönöm még egyszer!

2020. jún. 26. 18:16
 6/6 A kérdező kommentje:
Az írás hibákért pedig bocsánat, a telefonom állandóan át ír
2020. jún. 26. 18:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!