Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyek voltad életed eddigi...

Melyek voltad életed eddigi legjobb döntései és azok helyessége hogyan igazolódtak ?

Figyelt kérdés
2020. jún. 25. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az életben minden döntés formálja az életutunkat, a legkisebbtől a legnagyobbig, de a nagyok közül nálam a legfontosabbak ezek voltak:

A legjobb döntésem az volt, hogy vállalva minden ezzel járó nehézséget megszakítottam minden kapcsolatot a bántalmazó családommal érettségi után. Szintén nehéz és nagy döntés volt kilépni szerelmesen egy olyan kapcsolatból, ami csak rombolt és nem épített. Kiköltöztem külföldre, és bár az első ország nem jött be, a második már igen. A huszas éveim elejét munkának és terápiának szenteltem, ami miatt normális anyagi mentális állapotban élvezhetem az életem további részét. Ezek voltak a legnagyobbak, azóta sikeres és boldog vagyok egy igazán jó kapcsolatban, szerintem ez eléggé igazolja, hogy helyes úton jártam :)

2020. jún. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Felmondtam a munkahelyemen.

Elköltöztem anyáméktól.

2020. jún. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Békés megyéből Budapestre költöztem.

Nehezen vettem rá magam, mert nagyon féltem otthagyni a jól megszokott helyemet és életemet, de így lassan egy év után, egyáltalán nem bántam meg. Végre olyat dolgozok, amit szeretek csinálni, és a munkán kívüli életem is eléggé felpezsdült. Végre azt érzem, hogy előre tartok az életben, és nem csak egyhelyben téblábolok, ilyen pedig már nagyon régen volt.

2020. jún. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3ast olyan jól esett olvasni.

Eléggé megrekedtem most, de volt amikor én is így éreztem nem is olyan rég. Remélem, lesz még benne részem.

2020. jún. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!