Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a fehér embernek megakad a...

Ha a fehér embernek megakad a szeme a fekete bőrszínű embereken (vagy akármilyen rasszon, csak a kontrasztos :D példa kedvéért a feketék), akkor vajon a feketéknek is megakad a szeme/furcsálja fehér embert? Ti hogy vagytok ezzel ?

Figyelt kérdés
Figyelem! Ez nem egy rasszista kérdés csak pusztán kiváncsiságból írtam, mivel nem nagyon értem ezt magamon sem hogy miért van az, hogy ha meglátok egy más rasszú embert akkor miért viselkedek természetellenesen ( pl. próbálok nem rá nézni(pedig valamiért mégis szeretnék), nyugodtabban viselkedni stb.)

2020. jún. 17. 20:45
A kérdező szavazást indított:
Igen, nekem is megakad a szemem rajtuk egy pillanatra.
Nem, velem nem szokott ilyen előfordulni.
34 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Ami szokatlan azt az ember megnézi. Ugyanígy megnéznének téged Afrikában.
2020. jún. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tabbouleh ***** válasza:
89%

Ismerőseim Indiában voltak és mondták, hogy úgy bámulták őket a helyiek, mintha filmsztárok lennének.. Még fotózkodtak is velük 😂

Szóval igen, a számára szokatlanon általában megakad az ember szeme.

2020. jún. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Sopronban megakad, Budapesten nem, New York-ban abszolút nem, fekete Afrikában pedig valószínűleg az övék akadna meg rajtam.
2020. jún. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Egyszer voltam Kínában. Na az nem semmi, hogy az teljesen mindennapos (vagy akár mindenórás), hogy emberek odajönnek melléd fotóztatni magukat. Ez megtörtént többször a reptereken és Pekingben is. Érdekes volt európaiként valamiféle különlegességnek lenni. Persze az élményhez hozzátartozott, hogy semmi ártó szándék nem volt bennük csak egyszerűen ritkaságszámba mentünk.
2020. jún. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:
93%
Ha nincs megszokva, hogy tőled eltérőeket látsz, akkor érthető, ha jobban bámulsz. Az én városom dugig van velük, szóval számomra nem újdonság.
2020. jún. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Magyar ember szeme akad meg mindenkin. Valahogy elzartabbak minden ertelemben, mint mashol a vilagon. Aki fizikailag nem mozdul ki, az is szellemileg nincs beszorulva ennyire.
2020. jún. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%

Amikor kint voltam Németországban láttam egy néger asszonyt, akivel egy kb hat év körüli kisfiú volt. Nagyon megakadt rajtuk a szemem. Nagyon aranyosak voltak. Ezt észre is vették, hogy megnézem őket.

Szerintem, ha olyan helyre mész, akkor fehér emberként is megnéznének téged, nincs ebben semmi furcsa. Az afrikaiknak nem mindennapos hófehér embert látni, nekünk meg az nem mindennapos, hogy valaki koromfekete. A romàkat is megnézed szerintem, ha sötétebb a színük az átlagostól is. Ebben nincs semmi rasszista.

2020. jún. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!