Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen a reakció rám?

Miért ilyen a reakció rám?

Figyelt kérdés

Férfiaknál észrevettem, hogy átveszik a beszédtempómat, modoromat, hangerőmet ha kommunikálok velük. Pl. a nődokim a telefonban és élőben, a munkatársam, akinek tudom, hogy bejövök, és néha bárki más.

Ez miért lehet? Egy általam jól látott hangos, harsány ember lecsitul mellettem, és lágyabb lesz. (Nem vagyok harsány, hangos, erőteljes, inkább épp az ellentéte, de félénk sem, csak nem is tudom, visszafogott. Nőknél sosem tapasztaltam azt, hogy így lehalkítják magukat a velem való beszélgetés végére, és nem értem, hogy miért van ez a hozzám idomulás.



2020. jún. 9. 22:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát nőknél valószínűleg azért nem, mert egy heteroszexuális ember hamarabb alkalmazkodik egy ellenkező neműhöz. De gondolom a pszichológiához lehet köze.
2020. jún. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!