Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Baromságot kommenteltem! Mit...

EncykeXD kérdése:

Baromságot kommenteltem! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Youtube-on megvádoltam valakit plágiummal! Amikor a saját anyagát használta a videóban. Annyira kínosnak érzem az egészet, hogy így ítélkeztem valaki felett. Töröltem a kommentet de biztos hogy eljutott a videó készítőjéhez mert válaszolt rá! Sőt egy elég híres készítőről van szó. Soha többet nem csinálok ilyet, mert eleve az ilyen embereket szoktam megvetni akik utána sem járnak a dolgoknak és ítélkeznek.

2020. jún. 6. 23:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Írj neki hogy bocsánat! :)
2020. jún. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Kitöröltem a kommentet :(
2020. jún. 6. 23:58
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
Írd meg neki az igazat! Ha normális, meg fogja érteni!
2020. jún. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 lencsefőzelék ***** válasza:
90%
Ha válaszolt rá, akkor az a válasz csak ott van még, nem? Arra tudsz válaszolni.
2020. jún. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
Igen, ha megvan az ő válasza, akkor arra tudsz válaszolni. Ha őszintén leírod hogy megbántad, akkor biztos nem fog haragudni.
2020. jún. 7. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
57%
Mit kell ezen rugózni? törölted a kommentet,téma lezárva,nem kell küldözgetni semmi sem...
2020. jún. 7. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
6-os ez nem megoldható
2020. jún. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
28%
Miért nem megoldható?Kommentek jönnek -mennek ,van ilyen...Feltételezem h a kérdező egy tini és valami huszadrangú "valakire"kommentelt...
2020. jún. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Félreértett a kedves kérdező valamit, elküldte kommentben, de rájött hogy csak félreértette ezért törölte, csakhogy a tartalomgyártó is látta ezt a kommentet. Amúgy engem is érdekelne, hogy kinek kommenteltél
2020. jún. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
34%
És ha a tartalomgyártó látta a kommentet akkor mi van ?semmi...
2020. jún. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!