Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nők, ti mit éreztek pontosan...

Nők, ti mit éreztek pontosan egy sportkocsi látványa közben?

Figyelt kérdés
2020. máj. 30. 13:31
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező, itt az egyik válaszoló jól leírja, amire kíváncsi vagy:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2020. máj. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
63%
Nyilván lehet így "csajozni", csak előbb döntsd el, hogy barátnőt keresel, vagy vajnatimikéknek akarsz mindenféle szarokat venni. Még ha csak egy numerára akarsz felszedni egy csajt, akkor sem a legjobb megoldás, mert addig úgysem szabadulsz tőle, amíg nem veszel neki valamit, vagy adsz neki egy csomó lóvét.
2020. máj. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
65%
Általában önimádó, primitív barmok vesznek sportkocsit, akik azt hiszik, hogy minden nő elájul majd attól, hogy volt pénzük rá. Egyedül undort érzek, ha meglátok egy ilyet.
2020. máj. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
90%
Hogy milyen szar be és kiszállni egy ilyen vacakból.
2020. máj. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:
Nem csajozásról beszélünk. Nem nyomi lúzer vagyok akinek egy autó az utolsó mentsvára hogy kiemelkedjen a tömegből. És arról sincs szó, hogy ebből a azt akarom kihozni, hogy a nők pénzéhesek vagy anyagiasak. A férfiak is megnéznek az utcán egy jó verdát. Írom máshogy. Nagymamád vesz egy lamborghini huracan-t, meglátod milyen érzések vannak benned?
2020. máj. 30. 14:54
 26/47 anonim ***** válasza:
63%
Lehet, hogy a férfiak megnéznek egy sportkocsit, de a nőket ez hidegen hagyja. Ti sem folyatjátok a nyálatokat csajos cuccokra gondolom...
2020. máj. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:

#25

Én csalódnék, mert egyszer mutattam neki, hogy nekem egy Range Rover az álomautóm. Még ennyire se emlékezne...

2020. máj. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:

"Nagymamád vesz egy lamborghini huracan-t, meglátod milyen érzések vannak benned?"


Kb ugyanolyan érzés, mintha bármilyen más kocsit vett volna, csak egy kicsit több szánalom, amiért vénségére még mindig arra ad, hogy mások majd biztos milyen irigyek lesznek rá és mennyire f@sza csajnak gondolják majd ahelyett, hogy vett volna egy akár drága, de hétköznapi szituációkra tökéletesen megfelelő autót. Ha pedig nem mások miatt vette, hanem azért, mert 14 éves kora óta erre vágyott, akkor örülnék neki, legyen vele boldog, de különösebb közöm így sem lesz a dologhoz.

A szomszédomnak van egy sportautója, egyedül lenézést és hányingert érzek, amikor a látogatóba jött rokonainak és haverjainak mutogatja, vagy kiáll vele az utcára és figyeli, hogy hányan nézik meg. Visszataszító, ha valaki egyedül anyagiakat tud letenni az asztalra és ha valakinek ez fontosabb annál, hogy pl normális ember, jó férj, jó apa, értelmes, tanult, igényes férfi legyen.

2020. máj. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:

Aha, hát mindenki magából indul ki.

El lehet képzelni, hogy valaki magának veszi, saját öröme miatt, mert tetszik neki nem azért mert mit szólnak mások? Nagyon sok gazdag embernek van Bentley-je, Jaguárja, Porsche-je, nem hiszem, hogy mutogatni veszik.

Pl. Svájcban én eleg sokat láttam, nem csak férfiak vezették. Ezt az undor dolgot meg nem értem. Hogy lehet undorodni attól ami esztétikus?

2020. máj. 30. 15:19
 30/47 anonim ***** válasza:
96%

Milyen érzések... te tényleg azt hiszed, egy fémhalmaz szexuális izgalmat vált ki belőlem? Vagy bárki normális emberből?


Én megnézem a sportkocsit, mert szokatlan, de ugyanígy megnéztem a múltkor egy kis Polskit, mert ezer éve nem láttam egyet sem.


Igen, észrevesszük, ami szokatlan, de nem, nem izgulunk tárgyakra.

2020. máj. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!