Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha pisilnem...

Mit csináljak ha pisilnem kell? Hogyan mondjam meg?

Figyelt kérdés
Szóval a barátommal most a randin kirándulni megyünk viszont 2 óra autóútra van a cél. Illetve baráti társaságokban ti hogyan mondjátok meg? Akár sztorit is mondhattok... köszi a választ, ilyen téren kicsit szégyenlős vagyok...

2020. máj. 29. 23:20
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

Hugyálnom kell.


valahogy így

2020. máj. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
Álljunk meg, bepisilek!
2020. máj. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Szóval ez még egy friss kapcsolat... :)
2020. máj. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Juuj nee nee komolyan mondom ez nem igaz :( "légyszíves állj meg valahol mert el kell mennem WC-re" mondjuk valahogy így... Vagy ha dohányzol akkor mond azt hogy meg akarsz állni egy cigire, aztán közben el mész wc-re. Soroljam még?
2020. máj. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
78%
Ajá meg vagy belehugyozok a kocsidba.
2020. máj. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, ha kakilni kell inkább cink, bár az is teljesen természetes. Egyszerűen szólsz, hogy a legközelebbi lehetőségnél álljatok félre, mert pisilned kell, nincs ebben semmi ciki, és lehet neki is jól jön! :D
2020. máj. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Van egy sanda gyanúm, hogy igazból maga a téma izgat Téged és azért kéred, hogy írjuk meg, hogy hogyan szólunk erről meg, hogy konkrét sztorit is írjunk.


Máskülönben egyszerűen annyit mondanál, hogy "Körülbelül mikor érünk a következő pihenőhöz?", mire ő elmondja és veszi is a lapot, hogy szeretnéd, hogy megálljatok. Max visszakérdez, hogy pisilned kell e és igent mondasz.

2020. máj. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
"Bocsi, nem tudunk megállni valahol? Mosdóba kell mennem."
2020. jún. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%

2 órát nem bírsz ki hugyálás nélkül?! :O

Én is elég szégyellős vagyok, de párom, vagy akár baráti társaságban szerintem nem ciki ez a téma. Én simán szólnék, hogy pisilnem kell. Ennyi.

2021. dec. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!