Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mazsolák, ti hogy viselitek...

Mazsolák, ti hogy viselitek Petics Kristóf halálát?

Figyelt kérdés

2020. máj. 26. 13:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
3%
Pff..
2020. máj. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
69%

Rá kellett keresnem, mert azt sem tudtam, hogy ki volt, így azt sem, hogy meghalt.

Egy fiatal halála mindig megrendítő, de ha belefulladt a 70 cm-es vízbe, akkor nyilván szer hatása alatt tette és akkor ezt az utat maga választotta.

2020. máj. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
70%
Nagy kár érte ☹️
2020. máj. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
90%

Nem követtem a munkásságát, de extra külseje felkeltette az érdeklődésem, és néztem róla videókat. Érdekes egy teremtmény volt. Teljesen sokkban vagyok a halála miatt, számomra ez olyan felfoghatatlan.

De bizony ő is belerakta a magáét avval, hogy drogozott. Egy teljesen józan ember nem fulladna bele 70cm vízbe.

2020. jún. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
21%
Természetes szelekció. Nem érdemelte meg az életét. Drogozott, piált... Ez ilyen "Fannika" kategóriájú gyerek volt. Az olyanokat meg nagyon nem bírom.
2020. jún. 8. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom őt. Különben a part szélén volt, nádon feküdt, ahol nem is 70 cm, hanem 10 cm volt a víz, és állítólag nem volt egyedül, úgyhogy rejtély, hogy miért nem segítettek neki, és hogy történt az egész.
2020. jún. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
16: Honnan tudtál meg efféle részleteket?
2020. jún. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Váradi B. Szilvia válasza alatt:

[link]

…………..

[link]


Eszter Csonka kommentjei:


pontos részletet a halála okáról nem tudok. A megtalálása körülményeit ismerem. Segélykiáltásra lettünk figyelmesek vasárnap 13:30 előtt. Odarohantunk a barátnőmmel majd mikor láttuk hogy mi van kiabáltam a páromnak közben bemásztam az áldozat mellé közben már hívták a mentőt és a párom is odaért, kihúztuk a partra. Semmi külsérelmi nyom nem volt rajta. És a lábai is szabadok voltak. A párom szívmasszázst végzett rajta és a hozzátartozók lélegeztették szájon át addig míg a mentő megjött. A mentős orvos megállapította hogy elhunyt. Az ügyeletes orvos is kiért a rendőrséggel együtt. Az orvos annyi megjegyzést tett hogy szerinte kb 8 órája halott lehetett. A rendőrök felvették az adatainkat és a jelenlévő hozzátartozókét is(anyukája+lánytestvére+nagynénje). Délután 5 körül mentek el és akkor vitte el a halottkém addig helyszíneltek.


Ráadásul ebben a tóban kb fél méter magas a víz szintje. És fürdésre amúgy is alkalmatlan mivel tele van náddal.... És ő a partszélben feküdt a nádon éppen hogy ért a bokámig a víz ahogy beléptem hozzá. Arccal lefele.


De az biztos hogy nem volt a lába beakadva sehova, nem volt külsérelmi nyom(verés nyoma) rajta.

2020. jún. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

18: Köszönöm.

Azóta kiderült valami?

A boncolás eredménye?

És tart még a rendőrségi vizsgálat?

2020. aug. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
#15 Mit jelent a “Fannika” kategóriájú gyerek?
2020. aug. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!