Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Barátok visszatükrözik, hogy...

Barátok visszatükrözik, hogy milyenek vagyunk?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom. Nem érzek iránta a barátságon kìvül semmit. Mikor találkozunk, hatalmas vigyorral fogad. Jajj, de jó, hogy látlak. Feldobtad a napomat... Mindig ezt mondja. Még az aurám is negatív, erre ilyen meglátásai vannak.A suliban mindig kapálozok a jobb jegyekért, de nem vagyok a tanárok kedvence...Gondolkodtam már suli váltáson.Azt mondta osztálytársam, ha ilyen gondolatok merülnek fel bennem, akkor érdemes...
2020. máj. 20. 08:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

És mielőtt otthagynád az iskolát, mérlegelj! Mert ugye lehet mindig rosszabb és évet is ismételtethetnek veled.

De sok sikert kívánok, bárhogyan is döntesz, számodra jól fogsz.

2020. máj. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem előtte mindenképpen fontold meg, nincs biztosítva, hogy a másik hely jobb lesz. Ha egy ismerősöd ismerősének az ismerőse oda járt vagy jár, és jó neki, akkor az már egy vélemény, de nem biztos, hogy neked is jó, ami
2020. máj. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem előtte mindenképpen fontold meg, nincs biztosítva, hogy a másik hely jobb lesz. Ha egy ismerősöd ismerősének az ismerőse oda járt vagy jár, és jó neki, akkor az már egy vélemény, de nem biztos, hogy neked is jó, ami neki. Ha vannak konkrét dolgok, amiket rossznak érzel, meg tudhatod kérdezni. Szerintem megérné átmenni, ha találsz jó helyet. Ha ez segít, én egy nem 'különösebben rossz, de nem is extra jó' helyről mentem egy nagyon jóba, és sose bántam meg.


#2 vagyok, véletlenül elküldtem a felénél, bocsánat.

2020. máj. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem mind, de jó lenne, mert abból tanulna is az ember.
2020. máj. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!