Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyi az IQ-d?

Mennyi az IQ-d?

Figyelt kérdés

2020. máj. 16. 00:23
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Szerintem 90 környékén van...
2020. máj. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Amit ma 01:51-kor írtál (20.-ként), azzal teljesen egyetértek. Dicséretet érdemelsz, hogy ennyire vitted. Megélsz majd a jég hátán is. Sok sikert!

2020. máj. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

Köszi 22es válaszoló.

Nagyon kedves vagy.

Remélem semmi irónia vagy szarkazmus nincs abban amit írtál.

Bocsi a gyanakvásomért de ezen az oldalon legtöbbször félreérthető a dícséret.

Ha őszinte akkor köszi mégegyszer.

2020. máj. 17. 22:55
 24/33 anonim ***** válasza:

Igen, komolyan gondoltam és kérlek, így is vedd.

Minden jót!

2020. máj. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 xxxcsillag ***** válasza:

Sziasztok!

Én csak egy könyvből írtam IQ tesztet.110 körül volt.Kitölteném a Mensa honlapjáét is.Írjátok meg hogy találom meg.Köszi

2020. máj. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
76%

Kedves kérdező,

Ez egy mérőszám,amivel bizonyos matematikai és nyelvi logikai készségeket mérnek. A való életben ezek a dolgok nem számítanak. Magukat okosnak gondoló emberek méricskélik össze a f....

Te magad vagy rá az élő példa, hogy egy normális élethez vagy a túléléshez mász képességek sokkal fontosabbak. Ezek pedig lehet, hogy a magas IQjú embereknél sose kaptak elég rivaldafényt így ki se alakultak vagy satnyák...

Szóval hajrá és boldog életet!

2020. máj. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
A Mensa mintateszt kétszeri kitöltése illetve 9 évvel ezelőtti általános teszt (ez számot nem adott) alapján kb 90 körül van.
2020. máj. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

Olvasgasd a mensa oldalát, hogy mi is pontosan az IQ... Mert ez nem több, mint az a képesség, hogy teljesen ismeretlen problémát hogyan oldasz meg.

A való életben ilyennel ritkán találkozol, hiszen a munkádhoz érteni kell, ez pedig kizárja hogy teljesen ismeretlen problémába ütközz. Az évek során gyűjtött tapasztalat úgyis a segítségedre lesz a megoldásban.

Az IQ egyébként nem állandó érték, az életkor függvényében változik. 17 éves kor alatt értelmetlen felnőtt IQ-t mérni, mert a gyerekek fejlődési ritmusa nem egyforma, és lesz aki már 9 évesen komoly képességekkel rendelkezik a többiekhez képest (ami a számítási mód miatt magas IQ-t jelent), míg aki csak 12 évesen kezd érni, az nyilván alacsonyabb IQ-t ért el 9 évesen.

Ennek megfelelően felnőtteknél is változik az eredmény, a maximukra valahol 22-25 éves kor körül vagy képes, utána folyamatosan csökken. De mint már fent is írtam, ez is azért van, mert tapasztalatból meg tudod oldani az élet gondjait, és egyre kevésbé fogsz ismeretlen problémába ütközni.

Üdv: egy mensa tag

2020. máj. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm😊

Én is kívánok mindenkinek minden jót.

Nagyon rendes válaszolóim lettek.

Ritka itt,hogy csak pozitív,bíztató,dícsérő válaszokat kap az ember.❤

2020. máj. 22. 13:04
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a mensa tesztje amit és amely tipusu feladatokkal elöször talàlkoztam 125+ irt IQ szintnek.

Az életben meg nem tudom megoldani a faék egyszerü problémàim. De ugy néz ki, kirakozni az megy:)

2020. máj. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!