Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen helyzet az amikor...

Milyen helyzet az amikor nincs más lehetőség?

Figyelt kérdés
Szerintetek mik azok a helyzetek amiből már nincs kiút és csak egy megoldás van az öngyilkosság. Voltatok már ilyen helyzetbe?

2020. ápr. 25. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Mindenre van megoldás. Lehet szakember segítségét kérni.

Csak a gyávák, változni nem akarók és a buták élnek az öngyilkossággal.

Sokan szerelmi bánat miatt vetnek véget az életüknek, mert nem tudják feldolgozni az őket ért veszteséget.

Pedig egyetlenegy ember se ér annyit, hogy eldobd érte az életedet. Mindig keresni kell megoldást, mert van.

2020. ápr. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én már 3x voltam öngyilkos. Mind a három sikeres volt. De tényleg, most mire gondolsz? Olyanok válaszoljanak, akik már megkísérelték?
2020. ápr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kb olyankor lenne èrtelme ha màsok miatt kell felàldoznia egynek magàt. Asszem az Armageddon is hasonlo.


Ertelmetlenül nem éri meg meghalni. Azaz olyanert egy életet eldobni pl aki elhagy, meg plane nem èri meg.

Meg olyanokert hogy pl bunkók az osztalytarsak. Nehogymàr bunkókért adja az életét vki.

Az ilyen öngyilkossàgoknak nincs èrtelme abszolut.

2020. ápr. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gyógyíthatatlan betegség, aminek a végén nagy fájdalmak várhatóak. Ismertem pár embert, megértem a döntésüket, nyugodjanak békében.
2020. ápr. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#1-es. A depresszió nem gyávaság és butaság. Örlök, hogy neked nincs mélypont az életedben, maximum amikor amikor pofára esel ivászat közben. Ne nézz le valakit azért, mert nem kapott segítséget. Lehettél volna te is, aki segít. Szerintem ha valkai segíthetett volna, de elfordult, vagy ne agy isten, ő is rátett egy lapáttal a másknál, az szinte olyan mintha a gyilkosa lenne... :P


Inkább azon legyél, hogy segíts máson mint lenézed.

2020. máj. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

El is felejtettem válaszolni felháborodásomban.


Nekem nagyon sokszor van olyan, hogy rosszul érzem magam, üres vagyok és azt kívánom, bár fel se kelnék másnap. Drasztikusat nem tettem, csak a kezemet vagdostam. Néha pánikrohamaim vannak és rengeteget stresszelek, frusztrálom magam. Jelenleg azért nem akarok meghalni, mert retenetesen drága a temetés egyszerre. 25 éves koromig adtam magamnak időt. Ha ugyanolyan haszontalan vagyok a társadalom számára mint most, keresek egy olyan megoldást, ami nem terhel mást és nekem sem fáj. Én egyedül attól félek, hogy fájni fog és semmi nem lesz utána. Ugyanis a tiszta pillanataimat élvezem, de rengetgszer csap át a hangulatom olyanba, hogy nem érzem sem az idő múlását, sem mást, csak ülök és azon merengek, miért nem tudok változni? Ha teszek is ellene, egyszerűen fulladozom. Ennyi.


És nem mondanám magam sem butának sem gyávának. Egyszerűen rámjönnek pánikrohamok mint másra az éhség.

2020. máj. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!