Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van több ostoba ember,...

Miért van több ostoba ember, mint értelmes?

Figyelt kérdés
Vagy nincsenek többen, csak "hangosabbak" és ezért jobban észrevesszük őket?
2020. ápr. 23. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

Igen, pontosan, ahogy a magyarázószövegedben írtad. Ők, így akarják kompenzálni a hiányosságaikat.

Nagybátyám is ilyen, beszél, sokszor hangosabban hallatja a hangját, de ezzel csak kompenzálja a tudatlanságát.

2020. ápr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Az is igaz Kérdező, amit te írtál, a másik meg ostobának lenni kényelmesebb. Nem kell tanulni, nem kell olvasni, semmit sem kell, csak nőni mint a dudva.
2020. ápr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
mert ostobának lenni jóval egyszerűbb, kevesebb energia bektetést, kevesebb intelligenciát, kevesebb gondolkodást, kevesebb empátiát, kevesebb emberséget igényel, elég élni bele a világba, állat módjára
2020. ápr. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
*befektetést
2020. ápr. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert az értelmes embernek lesz 1-2 gyereke, mert átlátja a lehetőségeit, amit az értelmes gyereke értelmes felnevelése jelent.


Ezzel szemben az ostoba potyogtatja a genetikusan ráhajazókat, akik aztán ilyen színvonalú "nevelést" kapnak.

Így máris többségben vannak.

2020. ápr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem az abnormálisak vannak inkabb többen. csak a tegnapiak amiket hallottam:

A nyugger ffi szomszed a kinti lenti tüzelö nyivàkolo macskához beszélget kedvesen, egy magàrol tudo részeg majdnem betört a szemközti hàzba valami vascsövel dühvel püfölte, magàban beszélt, a házmester vagy ki, kertésznö. kukaszàllitokkal csokolozik es csövesekkel is baràtkozik, a szemben levönek azert van szerintem kutyàja hogy lehessen kit szidni egész àllo nap, a folyoso vegén levö rasszista 2 m magas ember, majdnem ràverte a kisebbsegre az ajtot :), a nem tudom hanyadiknak azért rugtàk be az ajtajàt mert azt hitték ott lakik akit keresnek, ejszaka az utcàn felkarcolgatta egy ffi a kocsikat a rendszam környékén, ahol nem szembetünö, ha nincs àram talàn 10 evente egyszer az utcàban, megjelennek a szatirok, kicsi gyerekek ugy ismerkednek, hogy "lemegyek és megverem"(egy lent mit sem sejtö kisgyerekre), egymàst szivatjàk azzal a szomszedok poénbol pl kezfogas utan, hogy koronàsak, a màsik beparàzik aztàn röhögés, eg hagy ne soroljam.

2020. ápr. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Hu a lepontozokat kihagytam
2020. ápr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert hülyének lenni könnyebb es egyszerűbb mint okosnak lenni.Es sokszor a buta ember azt hiszi hogy okos es okoskodik így hamar ki lehet szúrni hogy ki az okos es ki nem
2020. ápr. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!