Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan álljak le az álláskeres...

Hogyan álljak le az álláskeresésről?

Figyelt kérdés

Tudom furcsa, de ráfüggtem, 2 hónapja tart. Belföldi sofőr szeretnék lenni, de kell a tapasztalat, nekem az nincs, csak 22 éves vagyok 2 hónapja végeztem a gki vizsgával.


Most ügye lehetetlen munkát találni, előtte is ez volt, 15 órát töltök el ugyan azokkal a hírdetésekkel, telefonomról lebeszéltem már a pénzem pedig olcsón hívok mert be van kapcsolva a domiono most.


Már 2 órája kellene aludnom, de nem, dekkolok és nézem a hírdetéseket. Mást sem csinálom egész nap, eszem és lesem "hátha van új, hátha nem írják, hogy tapasztalat szükséges" két hete szinte az utolsó papírpénzemből elmentem 200km-re mert a tulaj fia azt mondta jöjjek, megbeszéljük és mehetek is.

Erre oda mentem és monda, Koronavírus van tegnap erre nem gondolt. Bocsi. Majd ha vége keressem.


Gyár nincs, segédmunkás sem kell senkinek.


2020. ápr. 17. 01:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Sofőrhiány van országosan. Szerintem veled van valami gond az interjúkon, vagy már a telefonban. A koronavírusnál kamuztak neked a sztorinál amit írtál a végén, ennél már csak a "nem lett kész a kocsi" az átlátszóbb. Sajnos B vagy C opció voltál, és találtak jobbat, csak elfelejtettek lemondani.

Üdv, egy fuvarszervező.

2020. ápr. 17. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
találj egy otthonról végezhető munkát,mondjuk ha érdekel,hogy a kezedben legyen egy lehetőség,amivel másnak is tudsz segiteni,és más kezébe is tudd adni ezt,akkor elküldöm a nyilt infot,és ha megnézed,és akkor is akarod ezt a lehetőséget,jöhetsz :)
2020. ápr. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy hol laksz, de a bkk-nál már b-s jogsival is felvesznek, átképeznek, csak legyen végre emberük. Igaz, nem kamion, hanem busz, de kormány- kormány.
2020. ápr. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Keres Call Center melót, a telefonálás an már úgy is van tapasztalatod.
2020. ápr. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
D jogsim abbamaradt, jött a járvány. Páv-ot lemondták.
2020. ápr. 17. 11:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!