Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért szokták azt mondani,...

Miért szokták azt mondani, hogy nem kell engedélyt kérni senkitől ahhoz, hogy boldog legyél? Szerintetek is így van?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 4. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Miért, szerinted kitől kéne? Nem is értem.
2020. ápr. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mintha mindenki a másik ember boldogságát akarná megakadályozni. Hogyan kell ez kiküszöbölni? Kell egyáltalán?
2020. ápr. 4. 18:08
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne arról szóljon az életed, hogy valakinek meg akarj felelni, hogy valaki kedvét keresd, hanem a saját életedet a magad kívánságai szerint szervezd. Mármint ha saját életet akarsz.
2020. ápr. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem. Viszont attól még a negatìv vélemények jelen vannak. Hiába cselekszik mindig az ember a saját belátása szerint, kritikák mindig érik. MINDIG!
2020. ápr. 4. 18:12
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Én soha senkitől nem kérek engedélyt semmire. Nekem a saját szüleim sem parancsoltak soha. Nem majd egy idegen fog...
2020. ápr. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Kritikát mindig fogsz kapni akár jót cselekszel akár rosszat. Az már a te dolgod hogy foglalkozol-e vele.
2020. ápr. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem mindenki hülye. Ugyan MIÉRT érdekelne a véleményük?
2020. ápr. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha az ember betartja az alapvető emberi, társadalmi szabályokat, akkor ez igaz.
2020. ápr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azért, mert egy dologról te döntöd el, hogy negatív vagy pozitív a korábbi tapasztalataid és neveltetésed, környezeti hatásaid alapján.

Tehát mindig dönthetsz úgy, hogy egy bizonyos dolgot másképp fogsz fel, így senki sem veheti el tőled az örömödet.

Jobb így élni, szerintem. Én legalábbis ebben több értelmet látok, és több hasznomra is vált. Minél jobban fókuszáltam a pozitívra, minél többször láttam meg a kilátástalan helyzetekben a reményt, annál gyorsabban kilábaltam belőle, és mágikus módon került minden a helyére.

2020. ápr. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!